Remont drogi w ulicy Władysława Stanisława Reymonta w Kobyłce.

MIASTO KOBYŁKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00177396
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00177396/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-10 13:54
Lokalizacja
Kobyłka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-69f43369-eecd-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
1251332390
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00177396 z dnia 2021-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi w ulicy Władysława Stanisława Reymonta w Kobyłce.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KOBYŁKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269663

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wołomińska 1

1.5.2.) Miejscowość: Kobyłka

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-230

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: (22) 760-70-45

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kobylka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kobylka.pl/index.php

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kobylka.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi w ulicy Władysława Stanisława Reymonta w Kobyłce.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69f43369-eecd-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00177396

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001604/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.28 Remont ul. Reymonta w Kobyłce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00129851/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.16.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej w ulicy Władysława Stanisława Reymonta na terenie miasta Kobyłka polegający na wymianie płyt typu MON na kostkę brukową betonową.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: załączniki nr 6 i 10 do SWZ, przedmiar, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia kwotę: 700 000,00 zł brutto (vide kwota podana przed otwarciem ofert). Oferta, która jako jedyna mieściła się w pierwotnym budżecie Zamawiającego podlega odrzuceniu. Zamawiający zwiększył środki w budżecie do kwoty drugiej w kolejności oferty, jednak ta oferta również podlega odrzuceniu. Zamawiający nie dokonuje zwiększenia kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia, do poziomu kolejnej w rankingu oferty, kierując się względami finansowymi i racjonalnością ekonomiczną wydatkowania środków publicznych (art. 44 ust. 3 pkt 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 305 w zw. z art. 17 ust. 1 P.z.p.).
2021-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane