Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych na drogach wojewódzkich administrowanych przez RDW Włocławek w latach 2020 - 2021. dotyczy części nr 1 – zamówienie powtarzające się
Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00177594
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00177594/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2021-09-10 14:49
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-86b7314f-1232-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9561969536
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00177594 z dnia 2021-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych na drogach wojewódzkich administrowanych przez RDW Włocławek w latach 2020 - 2021. dotyczy części nr 1 – zamówienie powtarzające się
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Kujawsko - Pomorskie, Pl. Teatralny 2, 87-100 Toruń
1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich, ul. Dworcowa 80, 85-010 Bydgoszcz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9561969536
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 80
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-010
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.ino@zdw-bydgoszcz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.zdw-bydgoszcz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.zdw-bydgoszcz.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych na drogach wojewódzkich administrowanych przez RDW Włocławek w latach 2020 - 2021. dotyczy części nr 1 – zamówienie powtarzające się2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86b7314f-1232-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00177594
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001873/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont cząstkowy nawierzchni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu ZDW.RDW5.12c.361.12.2019. prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego Zamawiający przewidział w Ogłoszeniu o zamówieniu nr 506531-N-2020 pkt. II.7. Wartość niniejszego zamówienia podobnego została uwzględniona przy szacowaniu wartości zamówienia podstawowego. Zamówienie udzielone zostanie dotychczasowemu Wykonawcy usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. (31.03.2020r.) Zamówienie niniejsze polega na udzieleniu podobnych usług jak w zamówieniu podstawowym i jest zgodne z jego opisem przedmiotu zamówienia. Zamawiający przeprowadził postępowanie w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O1.N4.361.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem umowy są roboty budowlane: „Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych na drogach wojewódzkich administrowanych przez RDW Włocławek w latach 2020 - 2021. dotyczy części nr 1 – zamówienie powtarzające się.”
2. Szczegółowy zakres i warunki wykonania robót określone są Szczegółowych Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych i przedmiarze.
3. Zamówienie obejmuje następujący zakres robót:
Zadanie nr 1: Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych grysami i emulsją asfaltową:
- remont spękań siatkowych nawierzchni, rakowiny,
- remont cząstkowy nawierzchni, głębokość wyboju do 3 cm,
- remont cząstkowy nawierzchni, głębokość wyboju do 4 cm,
- wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego.
Zadanie 2: Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych przy użyciu mieszanki mineralno - asfaltowej:
- remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej mieszanką mineralno – asfaltową z otaczarki,
- frezowanie nawierzchni,
- oczyszczenie i skropienie nawierzchni,
- wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno – asfaltową: mechaniczne rozłożenie i zagęszczenie,
- ułożenie nawierzchni z mieszanki mineralno-asfaltowej – grubość warstwy 4 cm – nakładki,
- regulacja pionowa kratek ściekowych i włazów kanałowych,
- wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego.
Zadanie nr 3: Likwidacja przełomów:
- mechaniczna rozbiórka nawierzchni i podbudowy,
- mechaniczne wykonanie koryta,
- wykonanie warstwy odsączającej z piasku,
- wykonanie podbudowy z tłucznia kamiennego:
warstwa dolna 15 cm,
warstwa górna 10 cm,
- ułożenie warstwy wiążącej z MMA 0/16 mm,
- ułożenie warstwy ścieralnej z MMA 0/12,6 mm,
- wykonanie lub pogłębienie rowu przydrożnego,
- wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego.
Zadanie nr 4: Remont nawierzchni chodników:
- rozbiórka istniejącej nawierzchni chodnika,
- mechaniczne wykonanie koryta,
- wykonanie warstwy odsączającej z piasku,
- regulacja obrzeża i krawężnika drogowego,
- wykonanie nawierzchni chodnika z kostki brukowej,
- regulacja urządzeń obcych,
Zadanie nr 5: Regeneracja pojedyncza nawierzchni grysami 2-5 i emulsją asfaltową
- remont spękań siatkowych nawierzchni,
3.6 Zadanie nr 6: Wykonanie umocnień poboczy na łukach - zabruk
- wykonanie koryta mechanicznie lub ręcznie wraz z profilowaniem i zagęszczeniem podłuża w gruntach kat. I-VI, głębokość koryta 32 cm,
- wykonanie podbudowy z betonu cementowego klasy C 16/20 grubości 20cm,
- wykonanie podsypki cementowo-piaskowej 1:4 grubości 3cm,
- wbudowanie kostki granitowej 9/11 cm oraz zakończenie prac robotami wykończeniowymi,
Ziemia z koryta zostanie zgodnie z dyspozycją Zamawiającego wykorzystana do wyrównania innych odcinków poboczy wskazanych przez Zamawiającego lub usunięcia przez Wykonawcę.
Zadanie nr 7: umocnienie poboczy frezowinami
- wykonanie koryta pod umocnienie poboczy na szerokość maksymalnie do 1,50m o głębokości 15cm,
- umocnienie poboczy frezowinami o grubości 15 cm po zagęszczeniu – materiał Zamawiającego/Wykonawcy
4. Destrukt drogowy (frezowiny) jest własnością Zamawiającego, chyba że Inspektor nadzoru zdecyduje inaczej.
5. Przedmiot umowy będzie wykonywany sukcesywnie w miarę potrzeb Zamawiającego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 738000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 738000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 738000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Inżynieryjno Drogowa DROGTOM sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8882833998
7.3.3) Ulica: Krzywa Góra
7.3.4) Miejscowość: Włocławek
7.3.5) Kod pocztowy: 87-800
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 738000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-208.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |