Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1570 K Paszyn – Mogilno – Krużlowa
POWIAT NOWOSĄDECKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NOWYM SĄCZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00177451
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00177451/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-10 14:12
- Lokalizacja
- Nowy Sącz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6dac2bb-070a-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7343544080
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00177451 z dnia 2021-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1570 K Paszyn – Mogilno – Krużlowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT NOWOSĄDECKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W NOWYM SĄCZU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893180
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jeremiego Wiśniowieckiego 136
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 18 442 64 88
1.5.8.) Numer faksu: 18 442 63 45
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzd.nowy-sacz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pzd.nowy-sacz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.pzd.nowy-sacz.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1570 K Paszyn – Mogilno – Krużlowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6dac2bb-070a-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00177451
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003291/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1570 K Paszyn – Mogilno – Krużlowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162157/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD-ZAM.261.261.47.2021.WZ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 937175,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1570 K Paszyn – Mogilno – Krużlowa w km 9+850 – 10+449.
2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
2.1. Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, roboty ziemne
2.2. Budowa odwodnienia,
2.3. Wykonanie poszerzenia jezdni,
2.4. Budowa chodnika dla pieszych,
2.5. Przebudowa zjazdów indywidualnych,
2.6. Budowa kanału technologicznego,
2.7. Umocnienie skarpy drogowej.
3. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 4 do SWZ - dokumentacja projektowa składająca się z następujących opracowań:
3.1. Plany sytuacyjne, przekroje typowe, projekty techniczne,
3.2. Przedmiar robót (stanowiący materiał poglądowy – pomocniczy do wyceny oferty),
3.3. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
4. Dokumentacja projektowa zawiera szerszy zakres robót budowlanych – w ramach niniejszego zamówienia należy wykonać roboty budowlane zlokalizowane km 9+850 – 10+449 i powiązane z nimi określone w przedmiarze robót. Przedmiar robót uwzględnia powyższe ograniczenie zakresu robót. Zadanie nie obejmuje budowy oświetlenia drogowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2021-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |