Termomodernizacja ściany północno-zachodniej wraz z odtworzeniem balkonów oraz montażem zadaszeń nad balkonami i drzwiami dla budynku mieszkalnego przy ul. Jagiellońskiej 63 w Bydgoszczy.

Miasto Bydgoszcz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00177827
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00177827/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-13 07:46
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-20c10a5e-eec2-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9531011863
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty murarskie w zakresie fasadRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieInstalowanie drzwi i okienRoboty malarskieMalowanie budynkówUsuwanie warstwy malarskiejRoboty elewacyjneRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ ZABOROWSKIBydgoszcz, PL · lot 0
344 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00177827 z dnia 2021-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja ściany północno-zachodniej wraz z odtworzeniem balkonów oraz montażem zadaszeń nad balkonami i drzwiami dla budynku mieszkalnego przy ul. Jagiellońskiej 63 w Bydgoszczy.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bydgoszcz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351297

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jezuicka 1

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-102

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@adm.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bydgoszcz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/adm_bydgoszcz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja ściany północno-zachodniej wraz z odtworzeniem balkonów oraz montażem zadaszeń nad balkonami i drzwiami dla budynku mieszkalnego przy ul. Jagiellońskiej 63 w Bydgoszczy.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20c10a5e-eec2-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00177827

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000645/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.37 Docieplenie i remont elewacji północnej budynku mieszkalnego – ul. Jagiellońska 63

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128080/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 47/PM/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 245102,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych obejmujących termomodernizację ściany północno-zachodniej (podwórzowej) wraz z odtworzeniem balkonów oraz montażem zadaszeń nad balkonami i drzwiami dla budynku mieszkalnego przy ul. Jagiellońskiej 63 w Bydgoszczy (działka nr 157/3, 157/5, 158/18, 158/19, obręb 178). Roboty należy zrealizować zgodnie z załączonym projektem budowlanym z dnia 12 listopada 2019 roku (aktualizacja 13 marca 2020r.) sporządzonym przez firmę Pracownia Projektowa INGRAF ARCHITEKCI, przedmiarem robót, decyzją pozwolenia na budowę nr 368/2020 z dnia 06.05.2020r. WAB.II.6740.1656.2019.KRK wraz z uzupełnieniami do projektu, decyzją RDOŚ z dnia 25.03.2021r. oraz pozostałą niezbędną dokumentacją techniczną i specyfikacją technicznego wykonania i odbioru robót budowlanych. Przedmiotowy budynek jest ujęty w gminnej ewidencji zabytków Miasta Bydgoszczy.
UWAGA:
*przedmiot zamówienia dotyczy tylko termomodernizacji ściany północno-zachodniej (podwórzowej) wraz z odtworzeniem balkonów oraz montażem zadaszeń nad balkonami i drzwiami, natomiast załączona w postępowaniu dokumentacja projektowa obejmuje całościową termomodernizację ww. budynku mieszkalnego, a więc wykracza poza zakres robót objęty
niniejszym postępowaniem.
* realizacja robót powinna odbywać się pod nadzorem i w uzgodnieniu z uprawnionym ornitologiem (p. Rafał Kaźmierski). Wszelkie opinie i uzgodnienia w ww. sprawie wymagają udokumentowania w formie pisemnej.
* zakres zamówienia obejmuje również wykonanie przyrodniczych zadań kompensacyjnych polegających na zamontowaniu 15 skrzynek lęgowych dla jerzyków typu J oraz 4 skrzynki lęgowe dla wróbli typu A. Dokładną lokalizację skrzynek należy uzgodnić ze wskazanym specjalistą ornitologiem .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262521-9 - Roboty murarskie w zakresie fasad

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45442100-8 - Roboty malarskie

45442110-1 - Malowanie budynków

45442190-5 - Usuwanie warstwy malarskiej

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 344000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 449000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 344000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. BUDMOT Łukasz Zaborowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9532300753

7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 85-835

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 344000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni

2021-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane