Remont odcinka drogi gminnej G114655R w km. Od 1+604 do 2+022 i od 2+054 do 2+584 zlokalizowanej w m. Moderówka na dz. o nr ewid. 377, 306, 309

Gmina Jedlicze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00177722
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00177722/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-10 16:23
Lokalizacja
Jedlicze, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-edc43e72-115b-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6842363189
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00177722 z dnia 2021-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont odcinka drogi gminnej G114655R w km. Od 1+604 do 2+022 i od 2+054 do 2+584 zlokalizowanej w m. Moderówka na dz. o nr ewid. 377, 306, 309

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jedlicze

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440554

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 6

1.5.2.) Miejscowość: Jedlicze

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-460

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@jedlicze.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.jedlicze.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jedlicze.bip.gov.pl/search/publiccontracts/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont odcinka drogi gminnej G114655R w km. Od 1+604 do 2+022 i od 2+054 do 2+584 zlokalizowanej w m. Moderówka na dz. o nr ewid. 377, 306, 309

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edc43e72-115b-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00177722

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005496/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Remont odcinka drogi gminnej G114655R w km. Od 1+604 do 2+022 i od 2+054 do 2+584 zlokalizowanej w m. Moderówka na dz. o nr ewid. 377, 306, 309

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176299/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RP.271.4.16.2021.MŻM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont odcinka drogi gminnej G114655R w km. Od 1+604 do 2+022 i od 2+054 do 2+584 zlokalizowanej w m. Moderówka na dz. o nr ewid. 377, 306, 309.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji stanowiącej załącznik nr 6 do SWZ.

Podpisanie umowy z Wykonawcą jest uzależnione od otrzymania przez Gminę Jedlicze dofinansowania
z Rządowego Programu Rozwoju Dróg.
W przypadku nie otrzymania dofinansowania Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania.

Na wykonanie zadania Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę w wysokości 611 497,32 zł brutto pod warunkiem uzyskania dofinansowania z Rządowego Programu Rozwoju Dróg.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. Zamawiający nie miał możliwości publikacji ogłoszenia w Biuletynie Informacji Publicznej z uwagi na prowadzone prace modernizacyjne. Tym samym postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą.
2021-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane