PRZEBUDOWA DRÓG GMINNYCH W MIEJSCOWOŚCIACH Suchowizna, Wólka Czarnińska, Ładzyń i Zalesie, GMINA STANISŁAWÓW
Gmina Stanisławów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00177745
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00177745/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-10 17:32
- Lokalizacja
- Stanisławów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-43f18091-bfad-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8222147156
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
5 przyznanych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00177745 z dnia 2021-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA DRÓG GMINNYCH W MIEJSCOWOŚCIACH Suchowizna, Wólka Czarnińska, Ładzyń i Zalesie, GMINA STANISŁAWÓW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stanisławów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582434
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 32
1.5.2.) Miejscowość: Stanisławów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-304
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: 25 7575858
1.5.8.) Numer faksu: 25 7575857
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@stanislawow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.stanislawow.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bip.stanislawow.eu1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA DRÓG GMINNYCH W MIEJSCOWOŚCIACH Suchowizna, Wólka Czarnińska, Ładzyń i Zalesie, GMINA STANISŁAWÓW2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43f18091-bfad-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00177745
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000933/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa drogi gminnej Suchowizna - Lubomin
1.1.10 Przebudowa drogi gminnej Wólka Czarnińska - Lubomin
1.1.11 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Ładzyń
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00068460/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiOŚ.271.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 400000,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 325203,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Zalesie, Gmina Stanisławów – długość odcinka L=520mb, szerokość jezdni: 5mb.
Zakres robót:
- roboty pomiarowe przy robotach ziemnych na drogach w terenie równinnym,
- roboty ziemne wraz z transportem urobku samochodami wyładowczymi na odległość 5km,
- skropienie nawierzchni asfaltem,
- wyrównanie istniejącej nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych asfaltowych – warstwa wiążąca o średniej grubości po zagęszczeniu równej 3cm,
- nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych asfaltowych – warstwa ścieralna o grubości po zagęszczeniu 4cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 121524,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 2Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Suchowizna, Gmina Stanisławów – długość odcinka L=850mb, szerokość jezdni: 5mb.
Zakres robót:
- roboty pomiarowe przy robotach ziemnych na drogach w terenie równinnym,
- roboty ziemne wraz z transportem urobku samochodami wyładowczymi na odległość 5km,
- wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych (warstwa dolna) o grubości warstwy po zagęszczeniu 15cm (pow. 425m²),
- wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych (warstwa górna) o średniej grubości warstwy po zagęszczeniu równej 5cm (pow. 4250,00m²),
- skropienie nawierzchni asfaltem,
- nawierzchnia z mieszanek mineralno – bitumicznych asfaltowych – warstwa ścieralna o grubości po zagęszczeniu 5cm,
- wykonanie pobocza z kruszyw łamanych (warstwa górna) o grubości warstwy po zagęszczeniu równej 5cm (średnia szer. pobocza 0,25m, powierzchnia: 425m²),
- regulacja zaworów wodociągowych – 2szt.,
- poręcze ochronne sztywne z pochwytem i przeciągiem z rur o średnicy 60mm i 38mm na słupkach z rur o średnicy 60mm o rozstawie co 1,5m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 212593,20 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 3Przebudowa drogi gminnej w miejscowościach Wólka Czarnińska - Lubomin, Gmina Stanisławów – długość odcinka L=130mb, szerokość jezdni: 4,5mb.
Zakres robót:
- roboty pomiarowe przy robotach ziemnych na drogach w terenie równinnym,
- roboty ziemne wraz ze ścinką poboczy z transportem urobku samochodami wyładowczymi na odległość 5km,
- wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych (warstwa górna) o grubości warstwy po zagęszczeniu średnio 8cm,
- skropienie nawierzchni asfaltem,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych asfaltowych – warstwa ścieralna o grubości po zagęszczeniu 5cm,
- wykonanie pobocza z kruszyw łamanych (warstwa górna) o grubości warstwy po zagęszczeniu 10cm. (średnia szerokość pobocza 25cm),
- poręcze ochronne sztywne z pochwytem i przeciągiem z rur o średnicy 60mm i 38mm na słupkach z rur o średnicy 60mm o rozstawie co 1,5m
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 42219,14 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 4Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Ładzyń I, Gmina Stanisławów – długość odcinka L=350mb, szerokość jezdni: 3,5mb:
Zakres robót:
- roboty pomiarowe przy robotach ziemnych na drogach w terenie równinnym,
- roboty ziemne wraz ze ścinką poboczy z transportem urobku samochodami wyładowczymi na odległość 5km,
- mechaniczne rozebranie przepustu wraz z utylizacją materiału,
- mechaniczne rozebranie nawierzchni z destruktu grubości średnio 10cm wraz z przewiezieniem w miejsce wskazane przez Inwestora,
- wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych (warstwa dolna) o grubości warstwy po zagęszczeniu równej 20cm,
- skropienie nawierzchni asfaltem,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych asfaltowych – warstwa wiążąca o grubości po zagęszczeniu 4cm,
- skropienie nawierzchni asfaltem,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych asfaltowych – warstwa ścieralna o grubości po zagęszczeniu 4cm,
- wykonanie przepustu o średnicy rur Ø400 i długości 12m (zgodnie z załączonym przedmiarem),
- wykonanie pobocza z kruszyw łamanych (warstwa górna) o grubości warstwy po zagęszczeniu 10cm (szerokość pobocza 25cm),
- regulacja 7szt. zaworów wodociągowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 139039,45 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 5Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Ładzyń II, Gmina Stanisławów – długość odcinka L=260mb, szerokość jezdni: 4,0mb:
Zakres robót:
- roboty pomiarowe przy robotach ziemnych na drogach w terenie równinnym,
- roboty ziemne wraz ze ścinką poboczy z transportem urobku samochodami wyładowczymi na odległość 5km,
- mechaniczne rozebranie nawierzchni z destruktu grubości średnio 10cm wraz z przewiezieniem w miejsce wskazane przez Inwestora,
- wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych (warstwa dolna) o grubości warstwy po zagęszczeniu równej 20cm,
- skropienie nawierzchni asfaltem,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych asfaltowych – warstwa wiążąca o grubości po zagęszczeniu 4cm,
- skropienie nawierzchni asfaltem,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych asfaltowych – warstwa ścieralna o grubości po zagęszczeniu 4cm,
- wykonanie pobocza z kruszyw łamanych (warstwa górna) o grubości warstwy po zagęszczeniu 10cm (szerokość pobocza 25cm),
- regulacja 1 zaworu wodociągowego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 98000,00 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 6Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Ładzyń III, Gmina Stanisławów – długość odcinka L=90mb, o średniej szerokość jezdni: ok. 3,2mb:
Zakres robót:
- roboty pomiarowe przy robotach ziemnych na drogach w terenie równinnym,
- roboty ziemne wraz ze ścinką poboczy z transportem urobku samochodami wyładowczymi na odległość 5km,
- mechaniczne rozebranie przepustu wraz z utylizacją materiału,
- wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych (warstwa dolna) o grubości warstwy po zagęszczeniu równej 15cm,
- wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych (warstwa górna) o grubości warstwy po zagęszczeniu średnio 5cm,
- skropienie nawierzchni asfaltem,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno – bitumicznych asfaltowych – warstwa ścieralna o grubości po zagęszczeniu 5cm,
- wykonanie przepustu o średnicy rur Ø400 i długości 12m (zgodnie z załączonym przedmiarem),
- wykonanie pobocza z kruszyw łamanych (warstwa górna) o grubości warstwy po zagęszczeniu 10cm (szerokość pobocza 25cm),
- regulacja 2szt. zaworów wodociągowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 46751,07 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 121524,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 157341,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 121524,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp z o o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8220010022
7.3.3) Ulica: Kolejowa 28
7.3.4) Miejscowość: Mińsk mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 121524,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-15Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 212593,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 262912,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 212593,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp z o o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8220010022
7.3.3) Ulica: Kolejowa 28
7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 212593,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-15Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42219,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68806,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 42219,14 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp z o o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8220010022
7.3.3) Ulica: Kolejowa 28
7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42219,14 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-15Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 139039,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 191715,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 139039,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp z o o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8220010022
7.3.3) Ulica: Kolejowa 28
7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 139039,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-15Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty z najniższa ceną przewyższa kwotę jaką zamawiajacy zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 27299,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 46751,07 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 27299,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp z o o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8220010022
7.3.3) Ulica: Kolejowa 28
7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 27299,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-15| 2021-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |