„Budowa Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Rębieskie gm. Zduńska Wola”
Gmina Zduńska Wola
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00177936
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00177936/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-13 09:07
- Lokalizacja
- Zduńska Wola, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-99610409-e548-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8291643131
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00177936 z dnia 2021-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Rębieskie gm. Zduńska Wola”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zduńska Wola
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934447
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zielona 30
1.5.2.) Miejscowość: Zduńska Wola
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-220
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 43 823 41 20
1.5.8.) Numer faksu: 43 823 27 50
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugzw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminazdunskawola.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Rębieskie gm. Zduńska Wola”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-99610409-e548-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00177936
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001090/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa Stacji Uzdatniania Wody w Rębieskich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Inwestycja jest współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00115540/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IPIU.271.1.8.2021.MB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3073622,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Rębieskie gm. Zduńska Wola”.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
- Budowę budynku technologicznego SUW
- Budowę nadziemnych obudów studni głębinowych nr 1 i 2 na płytach fundamentowych
- Budowę dwukomorowego zbiornika do magazynowania wody uzdatnionej V = 2 x 50 m3 = 100 m3
- Budowę żelbetowego osadnika wód popłucznych
- Budowę neutralizatora ścieków
- Budowę szczelnego zbiornika bezodpływowego na ścieki
- Budowę ogrodzenia, bramy wjazdowej oraz furtki
- Utwardzenie terenu stacji
- Budowę instalacji oświetlenia terenu
- Demontaż i budowę instalacji elektrycznej
- Demontaż i budowę rurociągów wodno - kanalizacyjnych wynikających z nowych uwarunkowań technicznych
- Rozbiórkę istniejącego budynku hydroforni i budynku gospodarczego, istniejących obudów żelbetowych studni głębinowych, zbiornika wód popłucznych, utwardzenia terenu i ogrodzenia.
Szczegółowy opis i zakres zamówienia zawarty jest w Dokumentacji projektowej i wykonawczej, STWiORB.
- Przedmiot zamówienia nie obejmuje budowy instalacji fotowoltaicznej.
Przedmiot zamówienia obejmuje również uzyskanie wszelkich zgód i pozwoleń niezbędnych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie zgodnie
z decyzją Pozwolenie na budowę, która stanowi integralną część SWZ.
Zamawiający zaznacza, iż prowadzenie robót będzie się odbywało w czynnym obiekcie, w związku z tym na Wykonawcy ciąży obowiązek opracowania metod i organizacji robót budowlanych w porozumieniu z eksploatatorem ujęcia wody (PHU Jan-Pol s.c.) w taki sposób by prowadzone roboty budowlane nie miały wpływu na zapewnienie ciągłości dostaw wody. Wykonawca jest zobowiązany uzgodnić z Zamawiającym harmonogram robót. Wszelkie przerwy w dostępie do dostaw wody oraz inne zakłócenia ingerujące w dostawy wody są możliwe tylko po wcześniejszym uzgodnieniu z Zamawiającym i PHU Jan - Pol s.c. tak aby nie miały wpływu na obowiązek zabezpieczenia ciągłości dostaw wody dla mieszkańców.
W ramach organizacji robót budowlanych Wykonawca jest odpowiedzialny za ochronę istniejących instalacji i urządzeń znajdujących się w obrębie placu budowy oraz za jakiejkolwiek szkody, spowodowane przez jego działania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45252120-5 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2424195,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2746590,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2424195,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: H2Optim Sp. z o.o. Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9721061775
7.3.4) Miejscowość: Przeźmierowo
7.3.5) Kod pocztowy: 62-081
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Część budowlana: Nieznany na etapie postępowania przetargowego
Sieci międzyobiektowe: Nieznany na etapie postępowania przetargowego
Część elektryczna i AKPiA: Nieznany na etapie postępowania przetargowego
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2424195,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |