„Budowa budynku usługowo-handlowego przez Gminę Brzyska”
Gmina Brzyska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00177836
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00177836/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-13 07:57
- Lokalizacja
- Brzyska, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d07b3ddd-001a-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6851600269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00177836 z dnia 2021-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa budynku usługowo-handlowego przez Gminę Brzyska”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brzyska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440270
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: brak
1.5.2.) Miejscowość: Brzyska
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-212
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134262942
1.5.8.) Numer faksu: 134460107
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: budownictwo@brzyska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminabrzyska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa budynku usługowo-handlowego przez Gminę Brzyska”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d07b3ddd-001a-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00177836
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008053/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa budynku usługowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155374/04
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: B.271.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 969467,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wybudowanie kompletnego budynku usługowo-handlowego wraz z: -- instalacjami zewnętrznymi tj. bezodpływowym osadnikiem ścieków, przyłączem wodociągowym wraz ze studnią, przyłączem kanalizacji sanitarnej,
Ponadto do zakresu prac realizowanego przez Wykonawcę należy wytyczenie geodezyjne budynku i instalacji zewnętrznych wraz z późniejszą inwentaryzacją geodezyjną, pokrycie wszelkich kosztów protokołów odbioru tj. odbioru instalacji elektrycznych, instalacji gazowych, opinii kominiarskiej oraz wewnętrznej instalacji wod-kan i C.O., dostarczenie wszystkich atestów na wbudowane materiały, zapewnienie kierownika budowy, prowadzenie dziennika budowy oraz zgłoszenie budynku do użytkowania. Wykonawca uwzględni w cenie oferty wszystkie koszty związane z powyższymi pracami. Wszelkie prace powinny być prowadzone w oparciu o przedstawiony projekt budowlany wraz z przedmiarami robót, pozwoleniem na budowę posiadane przez Zamawiającego oraz harmonogramem przedstawionym przez Wykonawcę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45213112-1 - Roboty budowlane w zakresie obiektów handlowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak zabezpieczonych środków, odpowiednich do złożonych ofertSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1872583,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
| 2021-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |