„Budowa przejść dla pieszych przy drogach powiatowych nr 1134D i 1136D w Wilczynie, realizowana w ramach przebudowy skrzyżowania ”

Polkowicki Zarząd Dróg Powiatowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00177841
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00177841/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-13 08:06
Lokalizacja
Polkowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d9cfda06-02b0-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6922160703
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00177841 z dnia 2021-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa przejść dla pieszych przy drogach powiatowych nr 1134D i 1136D w Wilczynie, realizowana w ramach przebudowy skrzyżowania ”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Polkowicki Zarząd Dróg Powiatowych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390688630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: św. Sebastiana 1

1.5.2.) Miejscowość: Polkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzdp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzdp.bip.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.pzdp.bip.gov.pl http://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


drogi publiczne powiatowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa przejść dla pieszych przy drogach powiatowych nr 1134D i 1136D w Wilczynie, realizowana w ramach przebudowy skrzyżowania ”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9cfda06-02b0-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00177841

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004017/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Budowa przejść dla pieszych przy drogach powiatowych nr 1134D i 1136D w Wilczynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160191/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZDP.254.10.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia
1.1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Budowa przejść dla pieszych przy drogach powiatowych nr 1134D i 1136D w Wilczynie realizowana w ramach przebudowy skrzyżowania”.
1.2. Przedmiotowe postępowanie dotyczy odcinka o dł. ok. 190 mb, w tym drodze powiatowej nr 1134D od km 2+070 do km 2+230 oraz przy drodze powiatowej nr 1136D od km 0+000 do km 0+030.
1.3. Do realizacji przewidziane są roboty budowlane polegające na:
a. przebudowa istniejącej prawostronnej zatoki autobusowej,
b. budowa nowej lewostronnej zatoki autobusowej, o powierzchni ok 110 m2, z kostki kamiennej wraz z peronem z kostki betonowej,
c. budowa wyspy środkowej (azylu), przy przejściu dla pieszych, o powierzchni ok. 100 m2 z kostki betonowej,
d. budowa chodnika o powierzchni ok. 320 m2 z kostki betonowej,
e. budowa dwóch wyniesionych przejść dla pieszych z kostki betonowej czerwonej,
f. budowa schodów terenowych
g. zarurowanie odcinka rowu lewostronnego rurociągiem żelbetowym Wipro DN 1000 – ok. 97 mb.,
h. budowie studni rewizyjne S1 DN 1800,
i. budowie studni ściekowej W1 DN 500,
j. wzmocnieniem skarp płytami ażurowymi
k. wzmocnienie dna rowy kostką kamienną
l. rozbudowa oświetlenia drogowego (długość linii 200 m, latarnie oświetleniowe – 12 szt.),
m. wprowadzenie nowego oznakowania pionowego oraz poziomego (grubowarstwowego) zgodnie z zatwierdzoną stałą organizacja ruchu,
1.4. Teren objęty robotami: działki o nr ewidencyjnych nr 116, 100 obręb 0016 Wilczyn, jednostka ewidencyjna 021603_2 Grębocice.
1.5. Przedmiot zamówienia został ustalony na podstawie dokumentacji projektowej autorstwa: część drogowa i instalacyjna – ZID – Zakład Inżynierii Drogowej Zbigniew Choryłek, z/s Kruszyn, ul. Turkusowa 7, 59-700 Bolesławiec; część elektryczna – PRACOWNIA PROJEKTOWA inż. Grzegorz Juźwiak, z/s ul. Piotra Skargi 26, 67-200 Głogów.
1.6. Szczegóły sposobu realizacji przedmiot zamówienia zostały zawarte w Załączniku nr 9 do SWZ – Dokumentacja techniczna, zawierająca: projekty budowlane, projekty wykonawcze, STWiOR.
1.7. W przypadkach uzasadnionych i po uzgodnieniu z Zamawiającym mogą mieć miejsce odstępstwa od wymagań podanych w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych [zwanej dalej STWiOR lub SST lub ST] dotyczące prostych robót i konstrukcji drugorzędnych o niewielkim znaczeniu, co do których istnieje pewność na podstawie doświadczenia Wykonawcy i przy przestrzeganiu prawidłowych metod wykonania, że wymagania podstawowe będą spełnione.
1.8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zgodnie z rozdziałem II SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:
W prowadzonym ww. postępowaniu w wyznaczonym terminie, tj. do dnia 09.09.2021 r. do godz. 12:00 nie złożono żadnej oferty.
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty;
W związku z powyższym prowadzone ww. postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy.
2021-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane