„Wykonanie robót podobnych do robót budowlanych pn.: „Remont nawierzchni Alei Niepodległości w Sopocie na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. 23 Marca”.

GMINA MIASTA SOPOTU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00178065
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00178065/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-13 10:06
Lokalizacja
Sopot, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a7efb769-145a-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5851411941
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógMalowanie nawierzchi

Wykonawcy

1 przyznane

FIRMA BUDOWLANO - DROGOWA MTM SPÓŁKA AKCYJNAGdynia, PL · lot 0
736 041,23 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00178065 z dnia 2021-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie robót podobnych do robót budowlanych pn.: „Remont nawierzchni Alei Niepodległości w Sopocie na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. 23 Marca”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA SOPOTU

1.3.) Oddział zamawiającego: w imieniu której działa Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675563

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Niepodległości 930

1.5.2.) Miejscowość: Sopot

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-704

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zdiz.sopot.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.zdiz.sopot.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/zdizsopot

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie robót podobnych do robót budowlanych pn.: „Remont nawierzchni Alei Niepodległości w Sopocie na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. 23 Marca”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7efb769-145a-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00178065

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Działając zgodnie z zapisami Umowy i ogłoszeniem o zamówieniu nr 2021/BZP 00089448/01 ,
Ze względu na potrzebę rozszerzenia zamówienia podstawowego Zamawiający udzielił zamówienia na podstawie odrębnej umowy z Wykonawcą w trybie zamówienia z wolnej ręki.





Zamówienie z wolnej ręki zostało udzielone na podstawie art. 305 pkt 1) i w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7.Ustawy PZP





Wykonawca dotychczas realizował roboty budowlane w terminie i z najwyższą starannością oraz zapewni nie gorszy standard wykonywania nowego zamówienia
niż podstawowego. Wykonawca zaakceptował istotne warunki dotychczasowej umowy.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: 2021/BZP 00089448/01

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 14/NZ/2021/PJ/1/WR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 736041,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

 Aleja Niepodległości – roboty remontowe – frezowanie nawierzchni bitumicznej, ułożenie nowej nawierzchni z mieszanek mineralno - bitumicznych ( warstwa wyrównawcza i warstwa ścieralna) na odcinku około 490 mb,
 ułożenie siatki wzmacniającej zapobiegającej powstawaniu spękań nawierzchni,
 regulacja pionowa studzienek do kratek ściekowych ulicznych
 wykonanie dodatkowego oznakowania poziomego nawierzchni bitumicznych (linie rozgraniczające kierunki jazdy)
 odtworzenie pętli indukcyjnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 736041,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 736041,23 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 736041,23 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlano-Drogowa MTM S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 191917078

7.3.3) Ulica: Hutnicza 35

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.5) Kod pocztowy: 81-061

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 736041,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-09-27
2021-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane