Dostawa sukcesywna gazów technicznych, medycznych, spawalniczych i spożywczych wraz z dzierżawą butli do jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00178007
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-09-13 09:43
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7393033097
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Gazy

Wykonawcy

3 przyznane

'EUROGAZ-BOMBI' H.CHOROSZUCHA Z.CHOROSZUCHA SPÓŁKA JAWNASłupy, PL
50 000 PLN
'EUROGAZ-BOMBI' H.CHOROSZUCHA Z.CHOROSZUCHA SPÓŁKA JAWNASłupy, PL
50 000 PLN
'EUROGAZ-BOMBI' H.CHOROSZUCHA Z.CHOROSZUCHA SPÓŁKA JAWNASłupy, PL
50 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.