„Urządzenie dróg płytami: remont ul. Róż w Koszalinie – Etap I”
Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00178272
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00178272/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-13 11:39
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fc58e25c-eb95-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6692385366
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00178272 z dnia 2021-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Urządzenie dróg płytami: remont ul. Róż w Koszalinie – Etap I”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330002466
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Połczyńska
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-815
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdit-koszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdit-koszalin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.zdit-koszalin.pl/zamowienia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Urządzenie dróg płytami: remont ul. Róż w Koszalinie – Etap I”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc58e25c-eb95-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00178272
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000020/17/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Urządzenie dróg płytami - remont ul. Róż w Koszalinie - etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00126290/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZP.221.15.2021.DSz
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont ul. Róż w Koszalinie – etap I.
Istniejący stan zagospodarowania terenu:
Zakres robót obejmuje remont ul. Róż w Koszalinie. Droga gminna zlokalizowana jest na działkach nr 180, 208, 221/11, 222, 227, 241/1, 241/2, 233, 321, 393/3, 429/4, 492/3, 492/6, obręb 0051 i przebiega wzdłuż zabudowy jednorodzinnej. W stanie istniejącym szerokość pasa drogowego wynosi około 15m. Nawierzchnia gruntowa ulepszona. W drodze znajduje się uzbrojenie. Istniejące studnie kanalizacyjne i zawory częściowo są przysypane.
Stan projektowany:
Ze względu na duże ubytki nawierzchni zaprojektowano remont polegający na ułożeniu pasowym płyt JOMB (2 pasy x 1,0 m) z przerwą 0,8 m, oraz naprawa istniejącej nawierzchni z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie. Na skrzyżowaniach zaprojektowano układanie płyt Jomb na całej powierzchni. Na odcinkach o spadkach podłużnych powyżej 5% w pasie miedzy płytami należy ułożyć płyty ażurowe typu MEBA obniżone w stosunku do płyt Jamb o 2cm.
Nawierzchnie:
a) konstrukcja nawierzchni z płyt
− 12 cm płyty betonowe typu JOMB (odcinkowo płyty ażurowe MEBA)
− 3 cm podsypka piaskowa
− 15 cm kruszywo łamane stabilizowane mechanicznie C50/30
b) konstrukcja nawierzchni poza płytami: remont nawierzchni związany z wbudowaniem płyt oraz pas środkowy należy wykonać z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie C50/30. Pas środkowy grubości 30 cm, remont nawierzchni grubością średnio 10-15cm.
Płyty powinny być układane z spadkiem w kierunku pobocza gruntowego umożliwiając odwodnienie powierzchniowe na teren.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Opisie przedmiotu zamówienia, Dokumentacji technicznej oraz SST.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249976,43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 295000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 249976,43 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Budowlane MAGRO inż. Andzrej Grochowina
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych MAGRO Maciej Grochowina
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6692549307
7.3.3) Ulica: ul. Michała Żebrowskiego 42
7.3.4) Miejscowość: Koszalin
7.3.5) Kod pocztowy: 75-387
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249976,43 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawcy prowadzą wspólnie działalność gospodarczą pod nazwą:Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Budowlane MAGRO Andrzej Grochowina i Maciej Grochowina Spółka Cywilna, ul. Michała Żebrowskiego 42, 75-387 Koszalin
| 2021-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |