Wykonanie małej architektury i infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej przy Szlaku Greenways – START
GMINA ULAN-MAJORAT
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00178161
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00178161/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-13 10:50
- Lokalizacja
- Ulan-Majorat, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1d7ca135-058c-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5381850613
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00178161 z dnia 2021-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie małej architektury i infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej przy Szlaku Greenways – START
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ULAN-MAJORAT
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237747
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 57
1.5.2.) Miejscowość: Ulan-Majorat
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-307
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski
1.5.7.) Numer telefonu: 833518069
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@ulanmajorat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ulanmajorat.e-biuletyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ulanmajorat.e-biuletyn.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie małej architektury i infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej przy Szlaku Greenways – START2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d7ca135-058c-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00178161
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001927/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wykonanie małej architektury i infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej przy Szlaku Greenways - START 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie „Mała architektura przy Szlaku Greenways” jest elementem projektu współpracy „Szlaki turystyczne: atrakcje, rozrywka, trening” o akronimie START realizowanego w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” współfinansowanego ze środków PROW na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00159924/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RKS.271.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 137226,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część 1 zamówienia – budowa miejsca rekreacji i wypoczynku na Szlaku Grenways – dostawa i montaż tzw. małej architektury w miejscowości Tchórzew (gm. Borki)- budowa wolnostojącej drewnianej altany wraz z zagospodarowaniem terenu pod rekreację
- utworzenie (miejscową rekultywację) plaży trawiastej i plantowanie terenu
- montaż do podłoża (w altanie) stołu i ławek z siedziskami drewnianymi
- montaż do podłoża ławek parkowych z siedziskami drewnianymi -
5 szt.
- montaż pięciostanowiskowych stalowych stojaków na rowery - 3 kpl.
- montaż stalowo – drewnianych koszy na śmieci - 3 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan
4.5.5.) Wartość części: 57503,63 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część 2 zamówienia – budowa miejsca rekreacji i wypoczynku na Szlaku Greenways – dostawa i montaż tzw. małej infrastrukturyw miejscowości Brzozowica Duża (gm. Kąkolewnica)
- budowa placu zabaw, w skład którego wchodzą następujące urządzenia zabawowe oraz inne elementy małej architektury:
- zestaw zabawowy – 1 szt.
- huśtawka podwójna metalowa - 2 szt.
- karuzela krzyżowa czteroramienna – 1 szt.
- stojak na rowery - 1 szt.
-regulamin placu zabaw – 1 szt.
- kosz na śmieci - 1 szt.
- ławka z metalowym stelażem z oparciem - 2 szt.
- bujak/ huśtawka ważka – 1 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.5.) Wartość części: 27300,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.3. część 3 zamówienia – budowa miejsca rekreacji i wypoczynku na Szlaku Greenways – dostawa i montaż tzw. małej infrastruktury w miejscowości Komarówka Podlaska (gm. Komarówka Podlaska)- budowa placu zabaw w skład którego wchodzą następujące urządzenia zabawowe:
-zestaw metalowy (komin podwójny):
- wieża z wejściem linowym
- pomost linowy
- wieża ze ślizgiem
- klepsydra (urządzenie z serii linaria)
- zestaw metalowy:
- wieża z daszkiem, ślizgiem i liczydłem
- pomost linowy
- wieża ze wspinaczką i grą w kółko i krzyżyk
- metalowa drabinka
- tablica z regulaminem placu zabaw
4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.5.) Wartość części: 37577,12 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.4. część 4 zamówienia – budowa miejsca rekreacji i wypoczynku na Szlaku Greenways – dostawa i montaż tzw. małej infrastruktury w miejscowości Kolonia Domaszewnica (Ulan-Majorat)- dostawa i montaż gotowej drewnianej altany turystycznej wraz ze stołem i ławkami zamontowanymi na stałe wzdłuż pięciu boków altany - dostawa i montaż tablicy informacyjnej – 1 szt.
- dostawa i montaż stojaka na rowery 10-cio stanowiskowego – 1 szt.
- dostawa i montaż kosza na śmieci trwale związanego z gruntem – 1 szt.
- dostawa i montaż ławki z oparciem – 1 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
4.5.5.) Wartość części: 14845,50 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w prowadzonym postępowaniu w zakresie, części 1 zamówienia, nie wpłynęła żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przekracza środki jakie Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 61500,00 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przekracza środki jakie Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia środków do ceny najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68058,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68058,97 PLN
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w prowadzonym postępowaniu, w zakresie części 4 zamówienia, nie wpłynęła żadna oferta
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |