Budowa zatoki postojowej przy ul. Klasztornej w Żorach

GMINA MIEJSKA ŻORY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00178187
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00178187/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-13 10:59
Lokalizacja
Żory, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ebef900e-e89c-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6511706371
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneOznakowanie drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty w zakresie naprawy drógRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

HLS SYSTEM Sp. z o. o.Żory, PL · lot 0
98 391,29 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00178187 z dnia 2021-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zatoki postojowej przy ul. Klasztornej w Żorach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA ŻORY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255542

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Wojska Polskiego 25

1.5.2.) Miejscowość: Żory

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-240

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 324348245

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.zory.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zory.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zory.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa zatoki postojowej przy ul. Klasztornej w Żorach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebef900e-e89c-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00178187

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001774/28/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.39 Budowa zatoki postojowej przy ul. Klasztornej w Żorach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00119808/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.24.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres prac drogowych:
a) organizacja placu budowy wraz z wprowadzeniem tymczasowej organizacji ruchu,
b) rozbiórka nawierzchni asfaltowej z kostki betonowej, krawężników i obrzeży,
c) załadunek i wywóz materiałów z rozbiórki do utylizacji,
d) korytowanie pod zatokę postojową i chodnik,
e) załadunek i wywóz materiałów z korytowania,
f) wykonanie nowej podbudowy w zatoce postojowej i chodniku,
g) ułożenie nowych krawężników i obrzeży betonowych na ławie betonowej z oporem,
h) wykonanie nawierzchni brukowej zatoki postojowej i chodnika z kostki betonowej wibroprasowanej gr. 8cm na podsypce cementowo- piaskowej gr. 3cm (rodzaj kostki zgodny z dokumentacją projektową),
i) wykonanie nawierzchni asfaltobetonowej na drodze dojazdowej (podbudowa, w-wa wiążąca i ścieralna) w pasie przykrawężnikowym,
j) regulacja pionowa studzienek dla urządzeń podziemnych – regulację istniejących studni kanalizacji deszczowej wykonać pod nadzorem i w uzgodnieniu z PWiK Żory, po wykonanych robotach spisać i dostarczyć Zamawiającemu protokół odbioru wykonanych robót dotyczących regulacji studni (protokół bezusterkowy spisany pomiędzy Wykonawcą robót oraz przedstawicielem PWiK Żory),
k) regulacja wpustów deszczowych wraz z wymianą kratek i założeniem nowych pierścieni odciążających,
l) wykonanie oznakowania pionowego.

Zakres prac towarzyszących:
a) pełna obsługa geodezyjna (okazanie granic działek drogowych, pomiar geodezyjny powykonawczy),
b) badania nośności podłoża gruntowego,
c) humusowanie pobocza z obsianiem trawą,
d) porządkowanie terenu po robotach budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34922100-7 - Oznakowanie drogowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 98391,29 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121851,07 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 98391,29 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HLS SYSTEM Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 3606145536

7.3.3) Ulica: ul. Rybnicka 236

7.3.4) Miejscowość: Żory

7.3.5) Kod pocztowy: 44-240

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 98391,29 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane