Przebudowa instalacji siłowej i sygnalizacyjno - przyzywowej w północnej części pawilonu "A" w Zakładzie Karnym w Rawiczu
Zakład Karny w Rawiczu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00178153
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00178153/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-13 10:48
- Lokalizacja
- Rawicz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c494db37-ffe7-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6990008729
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00178153 z dnia 2021-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa instalacji siłowej i sygnalizacyjno - przyzywowej w północnej części pawilonu "A" w Zakładzie Karnym w Rawiczu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Rawiczu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320294
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 17-go Stycznia 28
1.5.2.) Miejscowość: Rawicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-900
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 65-546-85-00
1.5.8.) Numer faksu: 65-545-42-66
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_rawicz@poczta.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zp.swnet.sw.gov.pl, https://miniportal.uzp.gov.pl;1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zakład Karny
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa instalacji siłowej i sygnalizacyjno - przyzywowej w północnej części pawilonu "A" w Zakładzie Karnym w Rawiczu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c494db37-ffe7-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00178153
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011986/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa instalacji siłowej i sygnalizacyjno - przyzywowej w północnej części pawilonu "A" w Zakładzie Karnym w Rawiczu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00152073/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: D/P.2232.15.2021.SW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 1:Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zgodnie z dostarczonym projektem i przedmiarem robót przebudowy instalacji siłowej w północnej części pawilonu „A”, o łącznej powierzchni 1978,15 m2, zlokalizowanej na terenie Zakładu Karnego w Rawiczu, przy ul. 17 Stycznia 28, położonej na działce 446/3. Po zakończeniu prac należy wykonać pomiary instalacji elektrycznej, a ewentualne zmiany w instalacji nanieść w dokumentacji powykonawczej.
Zakres rzeczowy robót budowlano-elektrycznych do wykonania zgodnie z projektem:
- wykucie bruzd pionowych w ścianach;
- wykonanie otworów w stropach;
- demontaż istniejącej instalacji elektrycznej prowadzonej w posadzkach i ścianach;
- montaż nowych puszek, przewodów;
- zamurowanie bruzd i otworów;
- odtworzenie powierzchni ścian i stropów;
- montaż tras kablowych wzdłuż oddziałów penitencjarnych;
- montaż nowej instalacji wykonanej z przewodów miedzianych prowadzonych w tynku oraz układanych
w trasach kablowych;
- montaż rozdzielnic piętrowych;
- montaż osprzętu instalacyjnego;
- wykonanie pomiarów elektrycznych;
- wykonanie dokumentacji powykonawczej;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 273148,15 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie nr 2:Przedmiotem zamówienia jest przebudowa instalacji sygnalizacyjno-przyzywowej (domofonowej) oraz wykonanie dokumentacji powykonawczej, w północnej części pawilonu A na terenie Zakładu Karnego w Rawiczu, przy ul. 17 Stycznia 28.
Instalacja przyzywowa jest przewidziana do instalacji w pawilonie mieszkalnym na wszystkich oddziałach.
Instalacja przyzywowa jest przewidziana do instalacji w:
- celach mieszkalnych;
- świetlicach;
- pomieszczeniach oddziałowych;
- innych wg wskazań.
Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje w szczególności:
1) Montaż (Pawilon „A”, oddział I, II, III, IV):
a) skrzynek i rozdzielnic skrzynkowych;
b)osprzętu modułowego w rozdzielnicach;
c) zasilacza;
d)kompaktowej centrali alarmowej;
e) elementów systemu kontroli dostępu;
f) urządzenia łączności wewnętrznej instalacji przyzywowej;
g) sygnalizatora optycznego wewnętrznego;
h) panela przycisków kasowania wywołania;
2) Przygotowanie i testowanie oprogramowania systemu (Pawilon „A”, oddział I, II, III, IV);
3) Uruchomienie systemu domofonowo – radiowęzłowego (Pawilon „A”, oddział I, II, III, IV);
4) Konfiguracja i praca próbna systemu (Pawilon „A”, oddział I, II, III, IV);
5) Prace budowlane i okablowanie (Pawilon „A”, oddział I, II, III, IV):
a) mechaniczne wykucie bruzd i wnęk;
b) układanie rur windurowych;
c) zaprawianie bruzd;
d) mechaniczne przebijanie otworów w ścianach lub stropach;
e) przygotowanie podłoża do zabudowania aparatów;
f) układanie przewodów kabelkowych w gotowych korytkach i wciąganie do rur;
g) montaż elementów konstrukcyjnych;
h) przykręcanie do gotowych otworów korytek;
i) przykręcanie pokryw do korytek;
6) Wykonanie dokumentacji powykonawczej;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 287037,04 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna złożona oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 i art. 226 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 309960,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 309960,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 309960,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Maxto Technology Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa - Lider Konsorcjum
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Maxto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowo - Akcyjna - Członek Konsorcjum
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5130262994
7.3.3) Ulica: ul. Willowa 87
7.3.4) Miejscowość: Modlniczka
7.3.5) Kod pocztowy: 32-085
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 309960,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 80 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |