Budowa kanalizacji deszczowej wraz z remontem drogi w ul. Maczka w Ząbkach
Miasto Ząbki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00178300
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00178300/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-13 11:48
- Lokalizacja
- Ząbki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b21fa417-d359-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 1251332295
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00178300 z dnia 2021-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kanalizacji deszczowej wraz z remontem drogi w ul. Maczka w Ząbkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Ząbki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269717
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Ząbki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-091
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zabki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zabki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zabki.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kanalizacji deszczowej wraz z remontem drogi w ul. Maczka w Ząbkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b21fa417-d359-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00178300
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001607/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa skrzyzowania ul. Maczka z ul. Andersena oraz ul. Szwoleżerów z ul. Maczka w Ząbkach
1.1.8 Rozbudowa systemu kanalizacji deszczowej na terenie Miasta Ząbki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
W ramach realizacji przedmiotowego zamówienia budowa kanalizacji deszczowej współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu pn. „Rozbudowa systemu kanalizacji deszczowej na terenie Miasta Ząbki w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00091128/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPU.271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa kanalizacji deszczowej wraz z remontem drogi, przebudową sieci wodociągowej i hydrantu w ul. Maczka na odcinku od ul. Szwoleżerów do ul. Andersena w Ząbkach oraz przebudowa skrzyżowań ul. Maczka z ul. Andersena i ul. Maczka z ul. Szwoleżerów.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
a) opracowanie projektu organizacji ruchu na czas budowy wraz z jego uzgodnieniem,
b) obsługę geodezyjną budowy (dla całego zadania inwestycyjnego),
c) roboty rozbiórkowe wraz z wywiezieniem gruzu z rozbiórki,
d) roboty ziemne wraz z wywozem nadmiaru urobku,
e) budowę kanalizacji deszczowej (studnie rewizyjne betonowe, kanał deszczowy z rur PVC dla kanalizacji zewnętrznej, przykanaliki z rur PVC dla kanalizacji zewnętrznej) wraz z przebudową sieci wodociągowej i hydrantu,
f) remont ulicy Maczka o długości ok. 315 m i szerokości całkowitej ok. 11-15 m (w tym: jezdnia szer. 7,0 m wraz ze ściekami, ścieżka rowerowa szer. 2,0 m, ciąg pieszo-rowerowy szer. 3,0 m, chodniki szer. ok. 1,5-2,0 m, zjazdy z posesji),
g) przebudowę skrzyżowań ul. Maczka z ul. Szwoleżerów i ul. Maczka z ul. Andersena – na skrzyżowania wyniesione,
h) montaż krawężników i oporników betonowych na ławach betonowych,
i) montaż obrzeży betonowych trawnikowych,
j) wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni: podbudowy z piasku stabilizowanego cementem (jezdnia, ścieżka rowerowa, ciąg pieszo-rowerowy, zjazdy z posesji, chodniki), warstwy z kruszywa łamanego – kliniec, miał (jezdnia, ścieżka rowerowa, ciąg pieszo-rowerowy, zjazdy z posesji), stabilizowanych mechanicznie i ręcznie (w miejscach trudno dostępnych),
k) wykonanie: warstwy podbudowy zasadniczej z mas mineralno-bitumicznych asfaltowych gr. 7 cm (jezdnia), warstwy wiążącej z mas mineralno-bitumicznych asfaltowych gr. 5 cm (jezdnia ścieżka rowerowa, ciąg pieszo-rowerowy), warstwy ścieralnej z mas mineralno-bitumicznych asfaltowych gr. 4 cm (jezdnia), warstwy ścieralnej z mas mineralno-bitumicznych asfaltowych gr. 5 cm (ścieżka rowerowa, ciąg pieszo-rowerowy),
l) wykonanie przy remoncie ul. Maczka warstw ścieralnych nawierzchni na podsypce cementowo-piaskowej: z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm typu Behaton w kolorze szarym – z rozbiórki (odtworzenie ciągu pieszo-rowerowego, odtworzenie chodników, opaska) z obwiednią z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm typu Holland w kolorze szarym, z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm typu Behaton w kolorze w kolorze grafit - z rozbiórki (zjazdy z posesji) z obwiednią z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm typu Holland w kolorze grafit, z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm typu Behaton w kolorze czerwonym - z rozbiórki (chodniki) z obwiednią z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm typu Holland w kolorze czerwonym,
m) wykonanie przy przebudowie skrzyżowań warstw ścieralnych nawierzchni na podsypce cementowo-piaskowej: z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm typu Behaton w kolorze czerwonym (jezdnia, chodniki) z obwiednią z kostki brukowej betonowej, gr. 8 cm typu Holland w kolorze czerwonym, z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm w kształcie i kolorze dopasowanym do istniejącego (odtworzenie zjazdów z posesji i chodników),
n) wykonanie warstwy ścieralnej nawierzchni na podsypce cementowo-piaskowej z płyt betonowych wskaźnikowych (integracyjnych) z okrągłymi wypustkami, gr. 8 cm, w kolorze żółtym (nawierzchnia ostrzegawcza przy przejściach dla pieszych),
o) regulację pionową elementów uzbrojenia podziemnego (studzienki kanalizacyjne, skrzynki zaworów wodociągowych i gazowych, studzienki teletechniczne),
p) montaż oznakowania pionowego,
q) wykonanie oznakowania poziomego,
r) wykonanie trawników dywanowych z rozrzuceniem mieszanki torfu i ziemi urodzajnej,
s) wprowadzenie projektu stałej organizacji ruchu,
t) końcową inwentaryzację geodezyjną powykonawczą obiektów.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 4 SWZ), przedmiary robót (załącznik nr 5 SWZ), dokumentacja (załącznik nr 6 SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1329173,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1441377,78 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1329173,52 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Królik Włodzimierz KROL Zakład Robót Drogowych i Inżynieryjno - Instalacyjnych
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1250011324
7.3.3) Ulica: Łukasiewicza 9G
7.3.4) Miejscowość: Wołomin
7.3.5) Kod pocztowy: 05-200
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1329173,52 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2021-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |