Budowa drogi gminnej położonej na działkach nr 1091/6, 1095/2, 1091/3 oraz 1090 – ul. Wyzwolenia Wykroty
Gmina Nowogrodziec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00178498
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00178498/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-13 12:56
- Lokalizacja
- Nowogrodziec, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9c802731-ede5-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6121636266
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00178498 z dnia 2021-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej położonej na działkach nr 1091/6, 1095/2, 1091/3 oraz 1090 – ul. Wyzwolenia Wykroty
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowogrodziec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821581
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowogrodziec
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-730
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 757380660
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.jaworska@nowogrodziec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowogrodziec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.nowogrodziec.pl/345/404/zamowienia-publiczne.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej położonej na działkach nr 1091/6, 1095/2, 1091/3 oraz 1090 – ul. Wyzwolenia Wykroty2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c802731-ede5-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00178498
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002837/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa drogi gminnej położonej na działkach nr 1091/6, 1095/2, 1091/3 oraz 1090 – ul. Wyzwolenia Wykroty
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00126420/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 783737,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opis przedmiotu zamówienia określają:
1) projekt budowlany,
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
3) przedmiar robót.
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa drogi gminnej położonej na działkach nr 1091/6, 1095/2, 1091/3 oraz 1090 – ul. Wyzwolenia Wykroty, która posiada nawierzchnię gruntową o łącznej długości 567 mb oraz szerokości 7 mb wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
W szczególności przedmiot zamówienia obejmuje następujące prace:
1) prace przygotowawcze: odtworzenie trasy (pomiary), prace rozbiórkowe dróg,
2) roboty ziemne,
3) wykonanie kanału technologicznego,
4) wykonanie podbudowy drogowej: warstwa ulepszonego podłoża z gruntu stabilizowanego spoiwem hydraulicznym lub wapnem, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
5) wykonanie nawierzchni drogowej: warstwa wiążąca beton asfaltowy AC16W gr. 5 cm, warstwa ścieralna beton asfaltowy AC11S SMA11S gr. 4 cm,
6) wykonanie zjazdów,
7) prace uzupełniające: uzupełnienie poboczy niesortem kamiennym, ustawienie lamp solarnych oświetlenia ulicznego na przejściu dla pieszych, oznakowanie na czas budowy oraz oznakowanie docelowe pionowe oraz poziome, regulacja studzienek kanalizacyjnych geodezja powykonawcza.
Prowadzone roboty powinny zostać zabezpieczone w taki sposób, aby nie stwarzały zagrożenia osobom trzecim.
Ponadto wykonawca odpowiada za:
1) wszelkie zanieczyszczenia i szkody spowodowane przez prowadzone robót ziemnych na istniejących sieciach;
2) odpowiednie zabezpieczenie terenu budowy,
3) zapewnienie dozoru, a także właściwych warunków bezpieczeństwa i higieny pracy,
4) utrzymanie terenu budowy w stanie wolnym od przeszkód komunikacyjnych oraz usuwanie na bieżąco zbędnych materiałów, odpadów i śmieci,
5) oznakowanie, zabezpieczenie i oświetlenie miejsc kolizyjnych,
6) po zakończeniu robót doprowadzenie placu budowy do stanu pierwotnego, demontaż obiektów tymczasowych oraz uporządkowanie terenu,
7) prowadzenie robót w taki sposób, aby umożliwić swobodny dojazd do pól.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 965039,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 965932,32 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 965039,91 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6131367566
7.3.3) Ulica: Jałowiec 56
7.3.4) Miejscowość: Lubań
7.3.5) Kod pocztowy: 59-800
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 965039,91 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |