Remont DP Nr 1135N Pomorska Wieś – Kamiennik. ETAP I (km 1+200,00 – km 1+872,00)

Zarząd Dróg Powiatowych w Pasłęku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00178724
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00178724/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-13 14:00
Lokalizacja
Pasłęk, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0b811d93-f12f-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5782551632
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00178724 z dnia 2021-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont DP Nr 1135N Pomorska Wieś – Kamiennik. ETAP I (km 1+200,00 – km 1+872,00)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Pasłęku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170818349

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dworcowa 6

1.5.2.) Miejscowość: Pasłęk

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-400

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 55 2482441

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdppaslek@zdppaslek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdp.bip.powiat.elblag.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.zdp.bip.powiat.elblag.pl/3/Zamowienia_publiczne/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont DP Nr 1135N Pomorska Wieś – Kamiennik. ETAP I (km 1+200,00 – km 1+872,00)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b811d93-f12f-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00178724

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003332/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont DP Nr 1135N Pomorska Wieś – Kamiennik. ETAP I (km 1+200,00 – km 1+872,00)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132907/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DM.252.16.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 739674,97 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1
Nazwa zamówienia nadana przez Zamawiającego:

„Remont DP Nr 1135N Pomorska Wieś – Kamiennik. ETAP I (km 1+200,00 – km 1+872,00)”

4.2
Nazwa i kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
Główny przedmiot zamówienia: 45233220-7

4.3
Opis przedmiotu zamówienia:

4.3.1
Celem niniejszego zamówienia jest doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągu komunikacyjnego. Niezbędny do wykonania zakres robót obejmuje:
roboty przygotowawcze
roboty ziemne,
odwodnienie korpusu drogowego,
podbudowy,
nawierzchnie,
roboty wykończeniowe,
oznakowanie i urządzenia bezpieczeństwa ruchu,
elementy ulic,
zieleń drogowa.

4.3.2
Zgodnie z art. 310 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.

4.3.3
Wykonawca zobowiązany jest do wykonania wszystkich niezbędnych prac koniecznych do prawidłowego funkcjonowania przedmiotowego przedsięwzięcia w ramach kosztów przedstawionych w ofercie.


4.3.4
Wymagania dotyczące robót:
1. wszystkie prace winny być zrealizowane zgodnie z przepisami, obowiązującymi normami, warunkami technicznymi i sztuką budowlaną, przepisami bhp, ppoż. zgodnie z zaleceniami Inspektora nadzoru,
2. roboty należy prowadzić zgodnie z wymogami dokumentacji określającej przedmiot zamówienia, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych oraz wymogami niniejszej SWZ,
3. użyte materiały i urządzenia powinny być zgodne ze specyfikacją techniczną.
Wymagania stawiane Wykonawcy:
1) Wykonawca odpowiedzialny będzie za całokształt, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia, za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia.
2) Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zamówienia, rozumiana jako staranność profesjonalisty w działalności objętej przedmiotem niniejszego zamówienia.
3) Sporządzenie planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia.
4) Spełnienie innych wymagań określonych we wzorze umowy oraz wynikających z obowiązujących przepisów prawa.

4.3.5
Wykonawca dla wypełnienia swoich zobowiązań powinien zapewnić doświadczone i wykwalifikowane osoby zdolne do prowadzenia wszelkich powierzonych zadań, uprawnione do kierowania robotami budowlanymi, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i w zgodzie z postanowieniami odpowiednich decyzji, uzgodnieniami i opiniami, warunkującymi prawidłową realizację zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

„Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia" - uzasadnienie prawne.Na ogłoszenie o zamówieniu z dnia 30 lipca 2021 r. zamieszczone na portalu BZP pod nr 2021/BZP 00132713/01, stronie internetowej Zamawiającego oraz na stronie internetowej https://miniportal.uzp.gov.pl/, wpłynęła jedna oferta.
Zamawiający zgodnie z art. 222. ust 4. ww. ustawy przed otwarciem ofert udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie 910.638,06zł jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Ponieważ cena złożonej oferty przekracza kwotę, którą Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1346672,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1346672,66 PLN

2021-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane