Przebudowa drogi gminnej nr 460406W Lutocin - Boguszewiec
GMINA LUTOCIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00178719
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00178719/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-13 13:58
- Lokalizacja
- Lutocin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eafdc499-eba6-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5110271300
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00178719 z dnia 2021-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 460406W Lutocin - Boguszewiec
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUTOCIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378261
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poniatowskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Lutocin
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-317
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.7.) Numer telefonu: 23 6581001
1.5.8.) Numer faksu: 23 6581002
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lutocin@lutocin.i-gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://lutocin.i-gmina.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://lutocin.i-gmina.pl/przetargi-w-2021-roku1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 460406W Lutocin - Boguszewiec2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eafdc499-eba6-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00178719
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001092/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi gminnej nr 460406W Lutocin - Boguszewiec
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125592/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FIN.271.3.1.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 205663,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 460406W Lutocin - Boguszewiec na odcinku 661 m.
Planowany zakres robót obejmuje m.in. wykonanie:
poszerzenie istniejącej nawierzchni do 5,0m szerokości,
ułożenie warstwy ścieralnej na szerokości istniejącej jezdni i poszerzeniu,
uzupełnienie poboczy kruszywem o szerokości ok. 1,00 m po obydwu stronach jezdni
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki:
Załącznik Nr 9 - Przedmiar robót (kosztorys ofertowy);
Załącznik Nr 10 - Mapa ewidencyjna;
Załącznik Nr 11 - Przekrój konstrukcyjny;
Załącznik Nr 12 - Plan sytuacyjny – zagospodarowanie terenu (rys. 2.1., rys. 2.2.);
Załącznik Nr 13 - Specyfikacje techniczne
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 139920,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199012,27 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 139920,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Inżynieryjnych PRDI S.A. Mława
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 130452260
7.3.3) Ulica: ul. Stefana Roweckiego "Grota" 8
7.3.4) Miejscowość: Mława
7.3.5) Kod pocztowy: 06-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 139920,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |