Zagospodarowanie wnętrza podwórzowego przy al. gen. J. Hallera 125-137 we Wrocławiu.

ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00178965
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00178965/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-13 15:04
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e0998689-f5dc-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8971660625
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuPojemniki i kosze na odpady i śmieciWyposażenie parków i placów zabawRoboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty w zakresie różnych nawierzchniUsługi ogrodniczeUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

RAVEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
822 728,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00178965 z dnia 2021-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie wnętrza podwórzowego przy al. gen. J. Hallera 125-137 we Wrocławiu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-111

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zzk-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie wnętrza podwórzowego przy al. gen. J. Hallera 125-137 we Wrocławiu.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0998689-f5dc-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00178965

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004359/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Zagospodarowanie wnętrza podwórzowego przy ul. Hallera 125-137 (dz.nr 173/12, AM-26, obręb: Grabiszyn) Hallera-Księgowa-Makowa-Słonecznikowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00138644/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZK-NZ/241/3408/81/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres prac obejmuje m.in.:
1) ogrodzenie terenu budowy, wygrodzenie stref niebezpiecznych, umieszczenie tablic ostrzegawczych,
2) opracowanie „Planu Ochrony Drzew” oraz aktualnego Operatu Dendrologicznego,
3) zabezpieczenie drzew i krzewów na czas trwania robót budowlanych w uzgodnieniu z Zamawiającym, zgodnie z ,,Planem Ochrony Drzew” przygotowanym przez Wykonawcę z uwzględnieniem standardów ochrony drzew zawartych w Kartach informacyjnych (załącznik nr 17 do SWZ),
4) roboty ziemne i rozbiórkowe,
5) roboty drogowe z różnych nawierzchni (ciąg pieszo- jezdny, miejsca postojowe, ścieżki, chodniki, plac rekreacyjno- zabawowy),
6) montaż urządzeń zabawowych i elementów małej architektury, domku na wózek inwalidzki,
7) montaż zadaszonych, metalowych osłon śmietnikowych (dla kontenerów śmietnikowych o pojemności 1100 litrów),
8) budowę instalacji odprowadzenia wód opadowych do kanalizacji,
9) budowę oświetlenia terenu z podłączeniem obiektu do sieci energetycznej,
10) wykonanie oznakowania drogowego,
11) wykonanie prac w zakresie zieleni (zgodnie z projektem), tj. prac przygotowawczych, nasadzeń nowej zieleni: drzew, krzewów, pnączy, trawników, trawników w matach przerostowych i nawierzchni trawiastej w płytach ażurowych, cięcia pielęgnacyjne istniejącej zieleni,
12) badania archeologiczne (obowiązek dla Wykonawcy zawarcia umowy z archeologiem),
13) wykonanie i montaż oznakowania inwestycji na czas budowy, zgodnie
z Instrukcją dla Wykonawcy: ,,Zasady oznakowania inwestycji w zakresie informacji dla mieszkańców”,
14) trzyletnią pielęgnację nasadzonej zieleni.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45000000-7 - Roboty budowlane

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 822728,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1065046,05 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 822728,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RAVEA SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8952016053

7.3.3) Ulica: UL. W. CYBULSKIEGO 41 LOK.23

7.3.4) Miejscowość: WROCŁAW

7.3.5) Kod pocztowy: 50-205

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 822728,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania zamówienia:
1) roboty budowlane i prace w zakresie zieleni: 9 miesięcy od dnia zawarcia umowy, zgodnie z Harmonogramem rzeczowo – terminowo – finansowym,
2) pielęgnacja zieleni: przez 3 lata od dnia odbioru końcowego robót, zgodnie z Harmonogramem pielęgnacji zieleni i niniejszą umową.
2021-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane