Sukcesywne dostawy jałowych rękawic chirurgicznych

WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITAL MIEJSKI IM.DR EMILA WARMIŃSKIEGO - SPZOZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00179286
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-09-14 08:41
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9532293970
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Rękawice jednorazowe

Wykonawcy

2 przyznane

MERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
43 953,84 PLN
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
43 953,84 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.