Przebudowa i doświetlenie przejść dla pieszych w Bytomiu

Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00178995
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00178995/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-13 15:13
Lokalizacja
Bytom, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d208ce01-de59-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6262791135
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoInstalowanie oznakowania drogowegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTÓW ULIC I MOSTÓW SPÓŁKA AKCYJNAGliwice, PL · lot 0
506 463,23 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00178995 z dnia 2021-09-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i doświetlenie przejść dla pieszych w Bytomiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu

1.3.) Oddział zamawiającego: MZDIM Bytom

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240136989

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Smolenia 35

1.5.2.) Miejscowość: Bytom

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzdim.bytom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mzdim-bytom.logintrade.net/rejestracja/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mzdim-bytom.logintrade.net/rejestracja/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa i doświetlenie przejść dla pieszych w Bytomiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d208ce01-de59-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00178995

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001880/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.29 Przebudowa i doświetlenie przejść dla pieszych w Bytomiu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00106096/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DNP.260.34.2021.TP2.RB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie stosownych decyzji i pozwoleń oraz wykonanie na podstawie projektu przebudowy, budowy i doświetlenia przejść dla pieszych w Bytomiu w następujących lokalizacjach:
1) ul. Powstańców Warszawskich – ul. Moniuszki;
2) ul. Siemianowicka – ul. Kochanowskiego;
3) ul. Siemianowicka przy nr 79;
4) ul. Frenzla – ul. Racjonalizatorów;
5) ul. Frenzla – ul. Andersa;
6) ul. Strzelców Bytomskich – ul. Fałata;
7) Al. Jana Pawła Ii – ul. Chorzowska;
8) ul. Konstytucji przy PETRALANA;
9) ul. Łokietka – ul. Blachówka;
10) ul. Witczaka – ul. Sandomierska;
Lokalizacje poszczególnych zadań przedstawiono w odpowiednich załącznikach do Programu Funkcjonalno-Użytkowego (dalej PFU).

W ramach prawa opcji Zamawiający przewiduje opracowanie dokumentacji projektowej, uzyskanie stosownych decyzji i pozwoleń oraz wykonanie na podstawie projektu przebudowy przejść w lokalizacjach: a) ul. Piłsudskiego – ul. Korfantego, oraz
b) ul. Worpie – przy szkole.

2. Przedmiot zamówienia opisany został szczegółowo w PFU (z załącznikami), we Wzorze Umowy oraz Wytycznych dla przejść dla pieszych, które stanowią odpowiednie załączniki do SWZ.

3. W ramach dokumentacji projektowej Wykonawca zobowiązany jest opracować projekt budowlano – wykonawczy.
4. Roboty budowlane wchodzące w zakres niniejszego zamówienia polegają m.in. na budowie latarń oświetleniowych wyposażonych w specjalne oprawy dedykowane do oświetlenia przejść dla pieszych, naprawie warstwy ścieralnej nawierzchni, wbudowaniu punktowych, aktywnych elementów sygnalizacyjnych, wykonaniu nowego oznakowania, przebudowie, ułożeniu krawężników, ułożeniu pasów integracyjnych, wymianie i regulacji urządzeń obcych. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy określa PFU, stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 506463,23 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1018939,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 506463,23 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6312271918

7.3.3) Ulica: Nad Bytomką 1

7.3.4) Miejscowość: Gliwice

7.3.5) Kod pocztowy: 44-100

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty projektowe, elektryczne, drogowe
Organizację ruchu

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 506463,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-10
2021-09-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane