Roboty budowlane - Wymiany windy i drzwi wewnętrznych w budynku przy ul. Mickiewicza 10-16 w Toruniu
ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W TORUNIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00181415
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00181415/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-15 13:54
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-672c56a1-0190-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8762049144
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00181415 z dnia 2021-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane - Wymiany windy i drzwi wewnętrznych w budynku przy ul. Mickiewicza 10-16 w Toruniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W TORUNIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600507
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 33/39
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 566109325
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zap.torun@zus.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/zus1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane - Wymiany windy i drzwi wewnętrznych w budynku przy ul. Mickiewicza 10-16 w Toruniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-672c56a1-0190-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00181415
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002590/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wymiana windy i drzwi wewnętrznych w budynku O/ZUS w Toruniu przy ul. Mickiewicza 10-16
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160054/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 560000/271/107/2021-ZAP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 445935,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana windy w budynku O/ZUS w Toruniu przy ul. Mickiewicza 10-16.Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) opracowanie projektu dźwigu wraz z branżami towarzyszącymi zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi w Warunkach techniczno-użytkowych stanowiącym załącznik P do SWZ,
2) uzgodnienie dokumentacji dźwigu z Zamawiającym a następnie organem właściwej jednostki dozoru technicznego oraz przygotowanie wniosku o wydanie decyzji zezwalającej na eksploatację dźwigu,
3) demontaż podzespołów dźwigowych istniejącego dźwigu,
4) dostosowaniu konstrukcji szybu do potrzeb nowego urządzenia (zamiast dźwigu o napędzie hydraulicznym będzie dźwig o napędzie elektrycznym) wraz z robotami adaptacyjnymi,
5) dostarczenie nowego dźwigu i jego montaż,
6) udział w badaniu nowego dźwigu przeprowadzanym przez UDT oraz doprowadzenie do jego odbioru i do wydania decyzji o dopuszczeniu do bieżącej eksploatacji,
7) uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu książki rewizyjnej dźwigu,
8) przekazanie Zamawiającemu dokumentacji projektowej dźwigu, zatwierdzonej przez UDT,
9) przeszkolenie pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi dźwigu,
10) opracowanie i przekazanie Zamawiającemu stanowiskowych instrukcji obsługi oraz instrukcji konserwacji i eksploatacji dźwigu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42416100-6 - Windy
4.5.5.) Wartość części: 341020,76 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana drzwi wewnętrznych w budynku O/ZUS w Toruniu przy ul. Mickiewicza 10-16.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
4.5.5.) Wartość części: 104941,77 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu, termin składania ofert wyznaczono na dzień 10 września 2021 r. r. na godzinę 10:00.
Do upływu wyznaczonego terminu, w części I przedmiotu zamówienia, wpłynęły następujące 2 oferty.
Na podstawia pkt. 4.1. Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), dokonano oceny złożonych ofert. Najkorzystniejszą ofertę złożył Wykonawca: WINDA-WARSZAWA Sp. z o.o. na kwotę 382 366,46 zł brutto.
Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w części I wynosi: 341 020,76 zł brutto.
Ponieważ, cena najkorzystniejszej oferty przekracza kwotę przeznaczoną na realizację zadania, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty, Zamawiający postanawia jak na wstępie.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 286959,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 382366,46 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu, termin składania ofert wyznaczono na dzień 10 września 2021 r. r. na godzinę 10:00.
Do upływu wyznaczonego terminu, w części II przedmiotu zamówienia, nie została złożona żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2021-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |