Przebudowa dróg gminnych w Kielnarowej, Borku Starym i Hermanowej

Gmina Tyczyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00179260
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00179260/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-14 08:30
Lokalizacja
Tyczyn, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-da3abae1-e794-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8133304080
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

LukaTrans Łukasz PotocznyNozdrzec, PL · lot 0
423 819,1 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00179260 z dnia 2021-09-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych w Kielnarowej, Borku Starym i Hermanowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tyczyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582163

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 18

1.5.2.) Miejscowość: Tyczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-020

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tyczyn@tyczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tyczyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych w Kielnarowej, Borku Starym i Hermanowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da3abae1-e794-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00179260

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009184/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa dróg gminnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00118577/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SIP.271.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 447381,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg gminnych w Kielnarowej, Borku Starym i Hermanowej: Zakres zamówienia obejmuje przebudowę następujących odcinków dróg:
- przebudowa drogi gminnej Kielnarowa Zagrody boczna w km 0+000 – 0+146 w miejscowości Kielnarowa. Zakres prac obejmuje: roboty pomiarowe, roboty ziemne, wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych, profilowanie i zagęszczanie podłoża, wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego grysowo–żwirowego, wykonanie odwodnienia drogi.
- przebudowa drogi gminnej Borek Stary Podgórze w km 0+000 – 0+250 w miejscowości Borek Stary. Zakres prac obejmuje: roboty pomiarowe, roboty ziemne, wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych, profilowanie i zagęszczanie podłoża, wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego grysowo–żwirowego.
- przebudowa drogi gminnej Hermanowa Szkoła boczna w km 0+000 – 0+160 w miejscowości Hermanowa. Zakres prac obejmuje: roboty pomiarowe, roboty ziemne, wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych, profilowanie i zagęszczanie podłoża, wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego grysowo–żwirowego, oczyszczanie rowu, profilowanie skarpy rowu.
- przebudowa drogi gminnej Hermanowa Czerwonki boczna II w km 0+000 – 0+290 w miejscowości Hermanowa. Zakres prac obejmuje: roboty pomiarowe, roboty ziemne, wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych, profilowanie i zagęszczanie podłoża, wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego grysowo–żwirowego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ- projekty techniczne, przedmiary robót, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych ), stanowiący Załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 423819,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 458410,55 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 423819,10 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LukaTrans Łukasz Potoczny

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 686579329

7.3.3) Ulica: Nozdrzec 47

7.3.4) Miejscowość: Nozdrzec

7.3.5) Kod pocztowy: 36-245

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 423819,10 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane