Rozbudowa drogi powiatowej Nr 3340W Długa Brzezina – Bryzgów – Stefanków od km 0+980 do km 1+470
Powiat Przysuski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00187962
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00187962/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-22 08:43
- Lokalizacja
- Przysucha, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-88e15729-f6a8-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6010078283
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00187962 z dnia 2021-09-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej Nr 3340W Długa Brzezina – Bryzgów – Stefanków
od km 0+980 do km 1+470
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Przysuski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223190
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Jana Pawła II 10
1.5.2.) Miejscowość: Przysucha
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: + 48 (48) 675 25 53
1.5.8.) Numer faksu: +48 (48) 675 36 72
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiatprzysuski.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.przysucha.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.przysucha.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi powiatowej Nr 3340W Długa Brzezina – Bryzgów – Stefankówod km 0+980 do km 1+470
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88e15729-f6a8-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00187962
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000586/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Rozbudowa drogi powiatowej Nr 3340W Długa Brzezina - Bryzgów - Stefanków od km 0+980 do km 1+470
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00145573/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-I.272.18.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1062662,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zamówienia: Rozbudowa drogi powiatowej Nr 3340W Długa Brzezina – Bryzgów – Stefanków od km 0+980 do km 1+470.
W ramach realizacji zadania należy wykonać następujące rodzaje robót:
przygotowanie zaplecza budowy, zabezpieczenie sieci na czas robót, roboty pomiarowe wraz z geodezyjną inwentaryzacją powykonawczą, wycinka krzewów i karczowanie pni, usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) gr. 20 cm, frezowanie nawierzchni asfaltowych na gr. 10 cm na modernizowanym odcinku wraz z ścinką jezdni dla połączenia starej i nowej nawierzchni, wywiezienie frezowiny samochodami samowyładowczymi, mechaniczne rozebranie podbudowy z kruszyw o grubości 20 cm, wywiezienie materiałów z rozbiórki podbudowy, roboty ziemne, korytowanie z transportem urobku samochodami samowyładowczymi na składowisko Wykonawcy wraz z kosztem utylizacji, formowanie nowych nasypów z zakupem i dowozem nowego materiału zasypowego, przepusty rurowe- ława fundamentowa żwirowa, przepusty rurowe pod zjazdami o śr. 40 cm, przepusty rurowe pod zjazdami - ścianki czołowe dla rur o śr. 40 cm, umocnienie wylotów przepustów oraz terenów w rejonie wlotów brukiem kamiennym, profilowanie i kształtowanie spadków rowów, humusowanie, w tym humusowanie rowów, z obsianiem trawą przy grubości warstwy humusu 20 cm, profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni, mieszanka kruszywowo-cementowa z wytwórni C1,5/2,0> 2,0MPa o gr. 35 cm, mieszanka kruszywowo-cementowa z wytwórni C1,5/2,0> 2,0MPa o gr. 20 cm, podbudowa z kruszywa łamanego o ciągłym uziarnieniu 0/ 31,5mm (C90/3) stabilizowanego mechanicznie gr. 20cm,
oczyszczenie i skropienie podbudowy, nawierzchnie z betonu asfaltowego AC16 W o grubości 8 cm (warstwa wiążąca) oczyszczenie i skropienie w-wy wiążącej, wzmocnienie nawierzchni geosiatką z włókna szklanego na połączeniach starej i nowej nawierzchni ze skropieniem, nawierzchnie z AC11S o grubości po zagęszczeniu 4 cm (warstwa ścieralna), pobocze jezdni i zjazdów z kruszywa 0/31,5 o grubości po zagęszczeniu 15 cm, demontaż tablic znaków drogowych dla znaków z wywiezieniem demontowanego oznakowania na miejsce wskazane przez Zamawiającego w ramach stałej organizacji ruchu, rozebranie słupków do znaków z wywiezieniem demontowanego oznakowania na miejsce wskazane przez Zamawiającego w ramach stałej organizacji ruchu, ustawienie słupków z rur stalowych o śr. 60,3 mm w ramach stałej organizacji ruchu, przymocowanie znaku w ramach stałej organizacji ruchu, oznakowanie poziome nawierzchni bitumicznych - na zimno, za pomocą mas chemoutwardzalnych grubowarstwowe.
Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. Oferta powinna obejmować realizację całości zamówienia. Roboty powinny być wykonane zgodnie z dokumentacją projektową, Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, zgodnie ze sztuką budowlaną oraz obowiązującymi normami i przepisami prawnymi. Przedmiot zamówienia opisany został za pomocą dokumentacji projektowej z przedmiarem robót - załącznik nr 3 do SWZ oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących załącznik nr 4 do SWZ. Dopuszczenie złożenia oferty zawierającej materiały lub urządzenia równoważne.
1) Zamawiający dołożył wszelkich starań, aby w opisie przedmiotu zamówienia nie znalazła się nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu. Jeśli w dokumentach składających się na opis przedmiotu zamówienia, wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, ma ona charakter wyłącznie informacyjny,
2) Jeżeli w dokumentacji projektowej lub STWiOR pojawiają się ewentualne wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, to określają one minimalny standard jakości materiałów lub urządzeń przyjętych do wyceny. Wszelkie materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów, stanowią jedynie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania, standardów jakościowych, technicznych i funkcjonalnych.
3) Zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 5 Pzp dopuszcza możliwość zaoferowania przez Wykonawcę materiałów i urządzeń równoważnych w stosunku do wskazanych w dokumentacji projektowej i STWiOR pod warunkiem, że zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w dokumentacji projektowej i STWiOR.
4) W przypadku oferowania równoważnego materiału lub urządzenia Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe potwierdzające, że oferowane materiały i urządzenia lub roboty budowlane spełniają wymagania równoważności t.j.: wykaz innych niż w SWZ materiałów i urządzeń oraz ich parametrów technicznych, karty katalogowe lub temu podobne dokumenty.
5) Obowiązek wykazania równoważności oferty spoczywa na Wykonawcy pod rygorem jej odrzucenia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 Pzp.
6) Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, to Zamawiający wezwie Wykonawcę do ich złożenia lub ich uzupełnienia w wyznaczonym terminie na podstawie Art. 107 ust 2 pzp.
Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę w formularzu oferty części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez wykonawcę firm podwykonawców o ile są znane.
Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych części zamówienia na roboty budowlane lub usługi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45262212-0 - Kopanie rowów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 849499,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1325908,09 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 849499,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „Fart” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6572386943
7.3.3) Ulica: ul. Ściegiennego 268a
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-116
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 849499,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 56 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |