Remont dróg gminnych w miejscowości Przemków obejmujący część ul. Ks. Jana Skiby, ul. Ratuszową i ul. Krótką.
GMINA PRZEMKÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00179213
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00179213/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-14 08:02
- Lokalizacja
- Przemków, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-37dbe478-0718-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6922267068
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00179213 z dnia 2021-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych w miejscowości Przemków obejmujący część ul. Ks. Jana Skiby, ul. Ratuszową i ul. Krótką.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZEMKÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647624
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Plac Wolności 25
1.5.2.) Miejscowość: Przemków
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-170
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: (76) 83 19 210
1.5.8.) Numer faksu: (76) 83 19 208
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p.info@przemkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przemkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://przemkow.pl/category/zamowienia-i-przetargi/130-tys-zl-i-powyzej/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dróg gminnych w miejscowości Przemków obejmujący część ul. Ks. Jana Skiby, ul. Ratuszową i ul. Krótką.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37dbe478-0718-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00179213
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007819/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa ulic: Krótkiej, Ratuszowej i części ul. Skiby
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162381/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.26.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 159847,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Remont dróg gminnych w miejscowości Przemków, obejmujący część ul. Ks. Jana Skiby, ul. Ratuszową i ul. Krótką”.
Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni chodników i pasa jezdnego części ul. Ks. J. Skiby w zakresie od posesji nr 20 przy ul. Plac Wolności do posesji nr 4, oraz remont nawierzchni pasa jezdnego ul. Ratuszowej od posesji nr 1, 2, 3, 4, 5 do skrzyżowania z ul. Plac Wolności i ul. Krótkiej od nr 2 do nr 7 przy ul. Głogowskiej w Przemkowie.
Zakres prac obejmujący część ul. Ks. J. Skiby dz. nr 619; tj.
1. Roboty rozbiórkowe
- rozebranie nawierzchni chodników,
- rozebranie krawężników i obrzeży,
- rozebranie podbudowy,
- frezowanie nawierzchni asfaltowych,
2. Krawężniki i obrzeża
- osadzenie krawężników betonowych na ławie betonowej z oporem,
3. Chodniki i tereny utwardzone
- wyrównanie istniejącej podbudowy,
- uzupełnienie podbudowy z kruszywa łamanego,
- wykonanie nawierzchni chodników z kostki brukowej betonowej,
4. Droga i tereny utwardzone
- wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej (wjazdy na posesje),
- oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową nawierzchni bitumicznych,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowo-żwirowych,
- regulacja pionowa studzienek i zaworów,
5. Wywóz i utylizacja odpadów
- wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki
Zakres prac obejmujący ul. Ratuszową dz. nr 706/2;705;703; tj.
1. Roboty rozbiórkowe
- rozebranie nawierzchni ze starych płytek chodnikowych,
- rozebranie krawężników betonowych wraz z ławami betonowymi,
2. Krawężniki i obrzeża
- obsadzenie krawężników betonowych na ławie betonowej z oporem,
3. Droga i tereny utwardzone
- oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową nawierzchni asfaltowych,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowo-żwirowych,
- regulacja pionowa studzienek kanalizacyjnych i zaworów wodociągowych, i gazowych,
4. Wywóz i utylizacja odpadów
- wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki w miejsce składowania wskazane przez inwestora.
Zakres prac obejmujący ul. Krótką dz. nr 736; tj.
1. Roboty rozbiórkowe
- rozebranie nawierzchni z kostki kamiennej rzędowej o wys. 18cm,
- rozbiórka podbudowy,
- rozebranie starej podbudowy,
2. Droga i tereny utwardzone
- osadzenie krawężników kamiennych na ławie betonowej z oporem,
- mechaniczne zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni,
- wyrównanie istniejącej podbudowy tłuczniem kamiennym,
- wykonanie nawierzchni z kostki kamiennej rzędowej o wys. 18cm,
- regulacja pionowa studzienek i zaworów wodociągowo-gazowych,
3. Wywóz i utylizacja odpadów
- wywiezienie gruzu z terenu rozbiórki.
Uwaga - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, dokumentacja projektowa, przedmiary robót stanowiące załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.), który mówi: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli [...] wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”, unieważniono przedmiotowe postępowanie.W przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji dla zadania pod nazwą „Remont dróg gminnych w miejscowości Przemków obejmujący część ul. Ks. Jana Skiby, ul. Ratuszową i ul. Krótką” w wyznaczonym terminie tj. do dnia 13.09.2021r. do godz. 08.00 wpłynęła 1 oferta. Zostaje ona jednak odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 6) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.), który mówi: „Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli [...] nie została sporządzona lub przekazana w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi oraz organizacyjnymi sporządzania lub przekazywania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonymi przez zamawiającego”.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.).| 2021-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |