Remont drogi gminnej nr 107980B , dojazdowej do gruntów rolnych Czyżew Chrapki – Dmochy Rodzonki w lok. roboczej km 0+000,00 do km 1+342,30

Gmina Czyżew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00179218
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00179218/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-14 08:05
Lokalizacja
Czyżew, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9da8a54c-eb9d-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7221590541
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlaneInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

KONRAD WYSZYŃSKIStare Warele, PL · lot 0
229 498,81 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00179218 z dnia 2021-09-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 107980B , dojazdowej do gruntów rolnych Czyżew Chrapki – Dmochy Rodzonki w lok. roboczej km 0+000,00 do km 1+342,30

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czyżew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670166

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mazowiecka 34

1.5.2.) Miejscowość: Czyżew

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-220

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekratariat@umczyzew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umczyzew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl/pn/czyzew

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej nr 107980B , dojazdowej do gruntów rolnych Czyżew Chrapki – Dmochy Rodzonki w lok. roboczej km 0+000,00 do km 1+342,30

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9da8a54c-eb9d-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00179218

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001399/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont drogi gminnej, dojazdowej do gruntów rolnych Czyżew Chrapki - Dmochy Rodzonki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125301/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej nr 107980B , dojazdowej do gruntów rolnych Czyżew Chrapki – Dmochy Rodzonki w lok. roboczej km 0+000,00 do km 1+342,30
polegająca na przebudowie nawierzchni gruntowej na nawierzchnię z kruszywa naturalnego , wykonanie poboczy z kruszywa naturalnego

Parametry techniczne drogi
długość – 1 342,30 m ,
szerokość korony drogi zmienna 4,00 m – 5,50 m ,
- nawierzchnia z mieszanki niezwiązanej z kruszywa naturalnego 0/31,5 grubość 15 cm ,
- warstwa odcinająca z kruszywa naturalnego grubość 10 cm ,
- nawierzchnia poboczy z mieszanki niezwiązanej z kruszywa naturalnego grubości 15 cm.
Rzędne wysokościowe dostosowano do istniejącego ukształtowania terenu oraz rzędnych drogi gminnej .
Odwodnienie pozostawiono bez zmian – spływ powierzchniowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 229498,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 229498,81 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 229498,81 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Konkrusz Konrad Wyszyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 200309211

7.3.4) Miejscowość: Stare Warele 7

7.3.5) Kod pocztowy: 18-214

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 229498,81 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2021-09-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane