Termomodernizacja sali gimnastycznej z łącznikiem Szkoły Podstawowej nr 4 w Łaziskach Górnych
Miasto Łaziska Górne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00178938
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00178938/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-13 14:54
- Lokalizacja
- Łaziska Górne, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ae66d343-ede5-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6351834018
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00178938 z dnia 2021-09-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja sali gimnastycznej z łącznikiem Szkoły Podstawowej nr 4 w Łaziskach Górnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Łaziska Górne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257601
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Ratuszowy 1
1.5.2.) Miejscowość: Łaziska Górne
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-170
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.7.) Numer telefonu: 32 324 80 00
1.5.8.) Numer faksu: 32 324 80 06
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@laziska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.laziska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja sali gimnastycznej z łącznikiem Szkoły Podstawowej nr 4 w Łaziskach Górnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae66d343-ede5-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00178938
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001356/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Termomodernizacja sali gimnastycznej z łącznikiem Szkoły Podstawowej nr 4 w Łaziskach Górnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00126261/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZPK.271.16.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1741734,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na wykonaniu termomodernizacji budynku sali gimnastycznej wraz z łącznikiem w Szkole Podstawowej nr 4. W zakres zadania wchodzą roboty:
• termomodernizacja ścian fundamentowych z izolacją termiczną i przeciwwilgociową, drenaż, kanalizacja deszczowa wraz z odprowadzeniem wód deszczowych do sieci kanalizacji deszczowej, odtworzenie ciągów pieszo jezdnych wokół budynku;
• termomodernizacja zewnętrznych ścian budynku z wymianą stolarki okiennej, drzwiowej;
• termomodernizacja stropodachu sali gimnastycznej;
• termomodernizacja dachu łącznika;
• wentylacja mechaniczna sali gimnastycznej;
• instalacja elektryczna i niskoprądowa;
• instalacja c.o. w wymianą grzejników;
• izolacja termiczna i przeciwwilgociowa posadzki;
• instalacja wodno kanalizacyjna z białym montażem;
• przebudowa przyłącza kanalizacji sanitarnej i deszczowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego zakres określony jest w załącznikach do SWZ: Przedmiot zamówienia, Dokumentacja projektowa, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz w projektowanych postanowieniach umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2093117,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2095778,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2093117,40 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): NORMHAUS Jelonek Spółka Jawna
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: NORM-HAUS Usługi Inwestycyjne Janusz Jelonek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 367021762
7.3.3) Ulica: ul. Wolności 4/3
7.3.4) Miejscowość: Olesno
7.3.5) Kod pocztowy: 46-300
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
roboty ogólnobudowlane, konstrukcyjne, murarskie, dekarskie, dociepleniowe, montażowe,elektryczne,wykończeniowe, instalacyjne
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2093117,40 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |