Wymiana kompresorów sprężonego powietrza w instalacji gazów medycznych (dostawa i montaż)

6 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00179299
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00179299/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2021-09-14 08:49
Lokalizacja
Dęblin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74bb8d65-f433-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7162270294
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprężarki powietrzaRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów sprężonego powietrzaUsługi instalowania sprężarek

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00179299 z dnia 2021-09-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymiana kompresorów sprężonego powietrza w instalacji gazów medycznych (dostawa i montaż)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 6 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431023467

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna 2

1.5.2.) Miejscowość: Dęblin

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-530

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 815518510

1.5.8.) Numer faksu: 815518510

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpitaldeblin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitaldeblin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpitaldeblin.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana kompresorów sprężonego powietrza w instalacji gazów medycznych (dostawa i montaż)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74bb8d65-f433-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00179299

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004032/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Kompresor sprężonego powietrza (dostawa i montaż) - 2 kpl.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00135406/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 18/LOG/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 265994,54 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wymiana kompresorów sprężonego powietrza w instalacji gazów medycznych (dostawa i montaż). Na przedmiot składa się dostawa urządzeń i wyposażenia opisanego w Załączniku Nr 1.1 oraz prace montażowe, instalacyjne i budowlane opisane w dokumentacji technicznej. Na
dokumentację techniczną składa się projekt wykonawczy, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz przedmiar robót stanowiąca Załącznik Nr 1.2 do SWZ. Wykonawca będzie zobowiązany do dostarczenia do Zamawiającego urządzeń i wyposażenia opisanego w załączniku Nr 1.1 do SWZ, a także do wykonania instalacji, montażu, prac budowlanych, a także uruchomienia wszystkich urządzeń i uzyskania niezbędnych świadectw i dopuszczeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, dokumentacją techniczną oraz niniejszą SWZ i wszystkimi załącznikami do niej. Wykonawca przekaże Zamawiającemu wraz z dostawą, sporządzoną w języku polskim instrukcję obsługi dotyczącą urządzeń/sprzętu, który jest przedmiotem umowy oraz paszporty urządzeń.
Wykonawca ma obowiązek wykonania dokumentacji powykonawczej wykonanych prac adaptacyjnych i przekazania jej Zamawiającemu w 3 egzemplarzach w formie pisemnej oraz w formie elektronicznej wraz z przeniesieniem autorskich praw majątkowych do tej dokumentacji powykonawczej w zakresie odpowiadającym potrzebom Zamawiającego i zgodnym z celem niniejszej umowy, o których mowa w § 12 wzoru umowy (załącznik nr 6 do SWZ).
Wykonawca uzyska przewidziane prawem zgody i dopuszczenia w tym w szczególności wydanych przez Wojskowy Dozór Techniczny.
Sprzęt i materiały pochodzące z demontażu zostaną zeskładowane przez Wykonawcę w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.
Wykonawca ma obowiązek przeprowadzenia szkolenia personelu Zamawiającego w zakresie użytkowania przedmiotu zamówienia.
Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia nieprzerwanego zaopatrzenia szpitala w sprężone powietrze w całym okresie realizacji przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42123400-1 - Sprężarki powietrza

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231500-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów sprężonego powietrza

51134000-0 - Usługi instalowania sprężarek

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 289 171,84 zł. Cena najkorzystniejszej oferty wynosi 348 606,60 zł.
2021-09-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy