Budowa oświetlenia ulicznego w msc. Płucki, gm. Łagów

GMINA ŁAGÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00179350
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00179350/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-14 09:10
Lokalizacja
Łagów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a7b1e0ad-d977-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6572524434
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Wykonawcy

2 przyznane

"PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTÓW I WYKONAWSTWA JUWIKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStarachowice, PL · lot 0
168 264 PLN
"PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTÓW I WYKONAWSTWA JUWIKO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStarachowice, PL · lot 1
164 451 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00179350 z dnia 2021-09-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego w msc. Płucki, gm. Łagów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁAGÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010286

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 62

1.5.2.) Miejscowość: Łagów

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-025

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 413437054

1.5.8.) Numer faksu: 413437051

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@lagowgmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lagowgmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://lagowgmina.ezamawiajacy.pl/app/login

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia ulicznego w msc. Płucki, gm. Łagów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7b1e0ad-d977-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00179350

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002522/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa oświetlenia ulicznego w msc. Płucki gm. Łagów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00100470/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.21.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 380482,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Budowa sieci oświetlenia drogowego – droga gminna Płucki – Lechówek .
Zakres robót obejmuje:
1) Budowę oświetlenia zewnętrznego kablowego w msc. Płucki - długość projektowanego odcinka oświetlenia wynosi: dł. linii kabl. =1173m, długość oświetlania 975 m
2) Montaż latarni słupów z żerdzi rurowych stalowych o wysokości montażu oprawy 7m. Słupy posadowione na fundamentach prefabrykowanych – 25 sztuk.
3) Montaż opraw oświetleniowych „ledowych” o mocy 26 W -25 sztuk.
W ramach budowy linii kablowych nN sieci oświetlenia ulicznego w należy:
a) Wykonać wykopy pod kabel energetyczny w gruncie i fundament betonowy;
b) Posadowienie fundamentów, ułożenie bednarki, kabla , foli;
c) Zasypanie wykopów
d) Ułożyć kabel nN.
e) Montaż stanowisk słupowych;
f) Montaż szafki oświetleniowej z zasilaniem;
g) Montaż opraw
h) Wykonanie inwentaryzacje geodezyjną powykonawczą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

4.5.5.) Wartość części: 185947,08 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: Budowa sieci oświetlenia drogowego– droga powiatowa w msc. Płucki etap III.
Zakres robót obejmuje:
1) Budowę oświetlenia zewnętrznego kablowego w msc. Płucki - długość projektowanego odcinka oświetlenia wynosi: dł. linii kabl. =1.074 m, długość oświetlania 850 m
2) Montaż latarni słupów z żerdzi rurowych stalowych o wysokości montażu oprawy 7m. Słupy posadowione na fundamentach prefabrykowanych – 22 sztuk.
3) Montaż opraw oświetleniowych „ledowych” o mocy 30W -22 sztuk.
W ramach budowy linii kablowych nN sieci oświetlenia ulicznego w należy:
i) Wykonać wykopy pod kabel energetyczny w gruncie i fundament betonowy;
j) Posadowienie fundamentów, ułożenie bednarki, kabla , foli;
k) Zasypanie wykopów
l) Ułożyć kabel nN.
m) Montaż stanowisk słupowych;
n) Montaż szafki oświetleniowej z zasilaniem;
o) Montaż opraw
p) Wykonanie inwentaryzacje geodezyjną powykonawczą.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

4.5.5.) Wartość części: 194535,16 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 168264,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 248228,62 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 168264,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiortswo projektów i Wykonastwa JUWIKO sp. zo.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6641634919

7.3.3) Ulica: Konstytucji 3 Maja 23/10

7.3.4) Miejscowość: Starachowice

7.3.5) Kod pocztowy: 27-200

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 168264,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 164451 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 230076,82 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 164451 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiebiorstwo Projektów i Wykonastwa JUWIKO Sp z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6641634919

7.3.3) Ulica: Konstytucji 3 Maja 23/10

7.3.4) Miejscowość: Starachowice

7.3.5) Kod pocztowy: 27-200

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 164451,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane