remont ogrodzenia w CLVI Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Podchorążych 49/61 w Warszawie - roboty podobne

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00179506
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00179506/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-14 10:14
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-693ba4d3-1531-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
01525964000059
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN PIŁCZYŃSKIKlembów, PL · lot 0
25 037,22 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00179506 z dnia 2021-09-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
remont ogrodzenia w CLVI Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Podchorążych 49/61 w Warszawie - roboty podobne

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000059

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rakowiecka 25/27

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-517

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mokotow.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mokotow.waw.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

remont ogrodzenia w CLVI Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Podchorążych 49/61 w Warszawie - roboty podobne

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-693ba4d3-1531-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00179506

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000227/18/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.38 Remont ogrodzenia w CLVI Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Podchorążych 49/61 w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Przedmiotem zamówienia jest zamówienie podobne do zamówienia podstawowego objętego umową zawartą z Wykonawcą – PIŁCZYŃSKI ART., Marcin Piłczyński z siedzibą przy ul. Willowa 19, 05-205 Klembów, zawartą dnia 7 czerwca 2021 r., nr MOK.WID.B/V/1/27/R-30/272-32/2021.
Zamówienia podstawowego udzielono w wyniku rozstrzygnięcia postępowania prowadzonego w trybie podstawowym. Zgodnie z dyspozycją ustawową Zamawiający w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego przewidział możliwość udzielania zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych.
Szacowana wartość zamówień podobnych wynosi 20.355,46 zł netto (25037,22 zł brutto).

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-IV-WZP.271.70.2021.DKO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont ogrodzenia polegający na wykonaniu piłkochwytów o dł. 25m i wys. 6,0m. składających się z siatki z polipropylenu o oczkach 4,5x4,5 mm i gr. 4 mm koloru zielonego, ze słupkami stalowymi ze stali profilowej 80x80x4 z kątownikiem do naciągu, ocynkowanych i malowanych proszkowo na kolor grafitowy w rozstawie co 5,0 m. obsadzonych w gniazdach cokołów, zabetonowanych zgodnie z opisem pkt. 2. Słupki skrajne piłkochwytów o zwiększonym przekroju 180x100x8 mm. Naciąg z linką ocynkowaną śr. 4 mm ze śrubami rzymskimi naciągowymi i karabińczykami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25037,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 25037,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25037,22 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piłczyński Art Marcin Piłczyński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1251301194

7.3.3) Ulica: ul. Willowa 19

7.3.4) Miejscowość: Dobczyn

7.3.5) Kod pocztowy: 05-205

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25037,22 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni

2021-09-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane