Dostawa wraz z montażem urządzeń i instalacji klimatyzacji ochładzania powietrza w Pawilonie „B" na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, a także ich konserwacja i serwis gwarancyjny
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00179426
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00179426/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-09-14 09:41
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4f7a16fe-f6ca-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6750006346
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00179426 z dnia 2021-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem urządzeń i instalacji klimatyzacji ochładzania powietrza w Pawilonie „B" na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, a także ich konserwacja i serwis gwarancyjny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001519
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rakowicka 27
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-510
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 12 293 7514
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zubelm@uek.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://przetargi.uek.krakow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://przetargi.uek.krakow.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wraz z montażem urządzeń i instalacji klimatyzacji ochładzania powietrza w Pawilonie „B" na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, a także ich konserwacja i serwis gwarancyjny2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f7a16fe-f6ca-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00179426
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010744/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.12 Dostawa i montaż klimatyzacji dla zad.inw. "Pawilon B instalacja klimatyzacji ochładzania powietrza wraz z zasilaniem elektr.i kanalizacją odprowadzania skroplin w pok. 152+IVP
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00140184/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ.201.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 390000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1 Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa i montaż urządzeń i instalacji klimatyzacji ochładzania powietrza w technologii wody lodowej w Pawilonie „B” (w pokojach: 451, 461, 462, 462A, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 152) na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy ul. Rakowickiej 27 w Krakowie zgodnie z: Kosztorysem Ofertowym (zał. nr 6 do SWZ) oraz Dokumentacją techniczną (zał. nr 10 do SWZ), a także świadczenie usług konserwacyjnych i serwisowych w okresie trwania gwarancji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zgodnie z treścią art. 260 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (j.t. Dz. U. z 2019 r., poz. 2019) informuje, iż unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (j.t. Dz. U. z 2019 r., poz. 2019) tj. cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Kwota brutto jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia wynosi: 479 700,00 zł.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 737261,32 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1175821,60 PLN
| 2021-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |