Budowa stacji uzdatniania wody w Woli Okrzejskiej
GMINA KRZYWDA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00179368
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00179368/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-14 09:19
- Lokalizacja
- Krzywda, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ed6d1d0-0722-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8251998974
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00179368 z dnia 2021-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa stacji uzdatniania wody w Woli Okrzejskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KRZYWDA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582411
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żelechowska 24B
1.5.2.) Miejscowość: Krzywda
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-470
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 257551006
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminakrzywda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakrzywda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminakrzywda.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa stacji uzdatniania wody w Woli Okrzejskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ed6d1d0-0722-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00179368
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003203/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa stacji uzdatniania wody w Woli Okrzejskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00162662/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.272.2.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1544753,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Budowa stacji uzdatniania wody w Woli Okrzejskiej”, na działce o numerze ewidencji geodezyjnej 459/1 i 2259 w miejscowości Wola Okrzejska, stanowiącej własność Gminy Krzywda. Inwestycja obejmuje uzbrojenie studni głębinowej, budowę stacji uzdatniania wody, budowę zbiorników retencyjnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą wraz z rozbiórką budynków istniejących.
Wspólny Słownik Zamówień CPV:
45200000-9 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45252126-7 Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej
45330000-9 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45351000-2 Mechaniczne instalacje inżynieryjne
45110000-1 Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233120-6 Roboty w zakresie budowy dróg
Szczegółowy zakres zamówienia określony jest dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi oraz przedmiarami robót. Dokumentacja ta stanowi załącznik do niniejszej SWZ.
2. Dane ogólne
Projektowane uzbrojenie terenu i obiekty techniczne na terenie stacji uzdatniania wody:
- budynek uzdatniania wody,
- wolnostojący agregat prądotwórczy,
- obudowa studni głębinowej,
- przewody wodociągowe międzyobiektowe,
- przewody kanalizacyjne międzyobiektowe,
- sieć wodociągowa łącząca proj. stację uzdatniania wody z istniejącą siecią wodociągową,
- kable elektroenergetyczne międzyobiektowe,
- latarnie oświetleniowe,
- 1 zbiornik na ścieki z chlorowni,
- 1 zbiornik na ścieki sanitarne,
- odstojnik popłuczyn i studnie chłonne,
- 2 zbiorniki stalowe wyrównawcze naziemne na projektowanym fundamencie betonowym,
- utwardzenie terenu,
- zjazd z drogi gminnej.
Zamawiający wymaga, aby system wizualizacji SUW umożliwiał zdalne sterowanie stacją oraz odświeżać widoczne dane min. co 10 s. W szafie Rozdzielni RT umieszczony sterownik musi umożliwiać wysyłanie powiadomień sms o awariach i stanie urządzeń. Przepustnice przy zestawie filtracyjnym musza być wyposażone w czujnik zamknięcia i otwarcia przepustnic . Należy wykonać instalację układu kompensacji mocy biernej i dobrać odpowiednie parametry urządzeń - baterie kondensatorów, po wykonaniu pomiarów po rozruchu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy Pzp „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego jeżeli: 3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”. W przedmiotowym postępowaniu w związku z tym, że cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia postępowanie podlega unieważnieniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2163570,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4305000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2021-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |