Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: Przebudowa drogi gminnej Koziegłowy ul. Warszawska

GMINA I MIASTO KOZIEGŁOWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00179517
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00179517/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2021-09-14 10:18
Lokalizacja
Koziegłowy, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fd3d86e3-0590-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5771952310
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaBadanie gruntuUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaPlany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacjeOkreślenie i spisanie ilości do budowyNadzór nad projektem i dokumentacjąUsługi sporządzania map

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00179517 z dnia 2021-09-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania
pn.: Przebudowa drogi gminnej Koziegłowy ul. Warszawska

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA I MIASTO KOZIEGŁOWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398505

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Moniuszki 14

1.5.2.) Miejscowość: Koziegłowy

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-350

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 34 314 12 19

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: izp@kozieglowy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozieglowy.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kozieglowy

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania
pn.: Przebudowa drogi gminnej Koziegłowy ul. Warszawska

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fd3d86e3-0590-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00179517

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004300/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: Przebudowa drogi gminnej Koziegłowy ul. Warszawska

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160611/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIGK.271.09.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 162601,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: Przebudowa drogi gminnej Koziegłowy ul. Warszawska” w szczególności:
- opracowanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej,
- uzyskanie wszelkich wymaganych uzgodnień, pozwoleń i decyzji dla dokumentacji projektowej,
- uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę, wraz z klauzulą ostateczności.
- udzielenie odpowiedzi na pytania zadane w trakcie procedury wyłonienia wykonawcy robót budowlanych, w zakresie merytorycznym dotyczącym projektu,
- pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją inwestycji.
2. Zakres planowanego przedsięwzięcia:
Zakres planowanego przedsięwzięcia obejmuje ok. 1950 mb.( odc. Od drogi krajowej DK1 do ronda im. W. Roździeńskiego)
W ramach projektu należy przewidzieć:
- przebudowę/rozbudowę drogi gminnej ul. Warszawskiej do parametrów drogi publicznej klasy L w przekroju jedno jezdniowym z chodnikiem o szerokości 2,0 m, poboczem i ciągiem pieszo-rowerowym oraz zatoką parkingową lub miejscami postojowymi przy budynku użyteczności publicznej (Zespół szkół w Koziegłowach).
- budowę kanalizacji deszczowej w celu prawidłowego odwodnienia jezdni, chodników, ciągów pieszo rowerowych, (wraz z uwzględnieniem włączenia istniejących kanalizacji w drogach przyległych do projektowanej).
- budowę kanalizacji sanitarnej wraz z sięgaczami do granicy działek sąsiednich oraz pompownią ścieków (w przypadku konieczności) w najniższym punkcie.
- Projektowane parametry techniczne drogi należy dostosować odpowiednio do jej planowanej klasy zgodnie z warunkami technicznymi jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie. Należy też przewidzieć ewentualną przebudowę kolidujących z projektowaną drogą linii kablowych i rurociągów (wszystkich występujących instalacji technicznych i sieci kolidujących z projektowana drogą).
- przebudowę istniejących zjazdów,
- przebudowę oświetlenia ulicznego w technologii LED
- przebudowę bądź zabezpieczenie kolidującej infrastruktury technicznej,
- przebudowę mostu na rzece Boży Stok
- przebudowę mostu na rzece Sarni Stok
- Kategoria obciążenia ruchem: KR3
- Nawierzchnia drogi: beton asfaltowy
- Należy założyć, że planowana droga krzyżuje się z istniejącymi drogami: droga gminna: ul. Kościuszki, ul. Wojsławicka, ul. Topolowa, ul. 3 Maja , ul. Zamkowa, ul. Zielona; droga wojewódzka ul. Woźnicka (dostosowanie istniejących skrzyżowań do przebudowywanej drogi)
- Przebieg drogi : wg załączonej poniżej mapki sytuacyjnej.
- Działki geodezyjne m.in 5780/4; 5764/1; 5751; 5764/5; 5764/3; 7312/1; 8176/1; 8562/2; 8562/1; 5780/1 inne w przypadku konieczności
- oznakowanie pionowe i poziome, urządzenia bezpieczeństwa ruchu (bariery ochronne, progi zwalniające)
Wykonawca zobowiązany będzie do opracowania i pozyskania wszelkich niezbędnych materiałów, dokumentów, opinii i zgód niezbędnych do zrealizowania przedmiotu umowy – w tym także odstępstw od przepisów, jeśli zajdzie taka konieczność.

3. W ramach niniejszego opracowania Wykonawca winien opracować, co najmniej:
3.1 Geotechniczne warunki posadowienia
3.2 Opracowania środowiskowe
3.3Mapa do celów projektowych
3.4 Pomiar wysokościowy
3.5 Koncepcja rozwiązań projektowych
3.6 Projekt budowlany
3.7 Pozostałe materiały stanowiące załącznik do wniosku o wydanie decyzji zezwolenia realizacji inwestycji drogowej – jeśli zajdzie taka potrzeba lub decyzji o pozwoleniu na budowę.
3.8 Projekt wykonawczy
3.9 Projekt stałej organizacji ruchu
3.10 Koncepcja organizacji ruchu na czas budowy
3.11 Szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych
3.12 Przedmiar robót
3.13 Kosztorys inwestorski
3.14 Wersja cyfrowa opracowań
4. Skład i forma przekazywanej dokumentacji
Dokumentację projektową należy odpowiednio skompletować w oddzielnych teczkach z wykazem zawartości teczki.
Wersja papierowa dokumentacji:
Projekt budowlany, wykonawczy wraz z załącznikami – 5 egz.
Projekt organizacji ruchu – 2 egz.
STWiORB – 3 egz.
Informacje dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia – 4 egz.
Przedmiar, kosztorys inwestorski – 2 egz.
Wersja cyfrowa na nośniku pendrive lub CD, DVD – 2 egz.
5. Pozostałe wymagania dotyczące wykonania przedmiotu zamówienia / obowiązki Wykonawcy:
5.1 Wykonawca uzyska wszystkie niezbędne decyzje, postanowienia, uzgodnienia, opinie, dane, informacje itp., niezbędne dla prawidłowego wykonania dokumentacji projektowej. Kserokopie wszystkich orzeczeń organów administracji publicznej oraz opinii i uzgodnień innych podmiotów przekaże do Zamawiającego w terminie 7 dni od daty ich otrzymania. Wszelkie umowy i porozumienia z innymi instytucjami, które Wykonawca będzie zobowiązany zawrzeć w związku z realizacją inwestycji drogowej, Wykonawca przekaże do Zamawiającego w ciągu 7 dni od daty ich otrzymania. W przypadku warunków technicznych uzyskiwanych od gestorów sieci projektant jest zobowiązany do udzielenia informacji czy zakresy robót związanych z likwidacją kolizji wynikają z minimalnych potrzeb technicznych czy też stanowią ulepszenie sieci.
5.2 Zamawiający udzieli Wykonawcy pełnomocnictwa do występowania w jego imieniu z wnioskami o uzyskanie niezbędnych decyzji, pozwoleń, postanowień, zezwoleń, uzgodnień i opinii, po wcześniejszym wystąpieniu Wykonawcy do Zamawiającego o ich udzielenie.
5.3 Wykonawca Zobowiązany jest do uzupełnienia składanych wniosków zgodnie z wezwaniami jednostek opiniujących i wydających decyzje. Stosowne uzupełnienie musi nastąpić bez zbędnej zwłoki i nie może przekraczać narzuconych w wezwaniu do uzupełnienia terminów.
5.4 W przypadku niekompletności dokumentacji projektowej Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania dokumentacji uzupełniającej i pokrycia w całości kosztów jej wykonania.
5.5 W trakcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane realizowane na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia, aż do wyłonienia wykonawcy robót budowlanych, Wykonawca będzie przygotowywał pisemne odpowiedzi na pytania i ewentualne zmiany dokumentacji projektowej, których konieczność będzie wynikać z zadawanych pytań i udzielanych odpowiedzi, w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego, nie dłuższym niż 3 dni od dnia przekazania pytania Wykonawcy.
5.6 Razem z protokołem przekazania dokumentacji Wykonawca złoży oświadczenie, iż przekazywana dokumentacja jest sporządzona zgodnie z obowiązującymi przepisami techniczno–budowlanymi, normami, wytycznymi i zasadami wiedzy technicznej oraz jest kompletna z punktu widzenia, któremu ma służyć. Oświadczenie to winno być podpisane przez projektanta oraz osobę uprawnioną do reprezentowania Wykonawcy.
5.7 Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach określonych w niniejszej SWZ wraz z załącznikami.
6. Nadzór autorski
Projektant zobowiązany jest do pełnienia nadzoru autorskiego, a koszt nadzoru zawarty jest w oferowanej cenie.
Nadzór autorski obejmuje czynności:
6.1 Podstawowe, określone wymogami prawa budowlanego, a w szczególności:
- wyjaśnienia wątpliwości dotyczących projektu i zawartych w nim rozwiązań;
- stwierdzanie w toku wykonywania robót budowlanych zgodności realizacji inwestycji z projektem, poprzez udział w Radzie budowy;
- uzgadnianie możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do przewidzianych w projekcie, zgłoszonych przez kierownika budowy lub inspektora nadzoru inwestorskiego w terminie 14 dni od daty otrzymania takiego wniosku.
6.2 Dodatkowe, określone wymaganiami Zamawiającego, a polegające na wykonaniu obowiązku: zatwierdzania do realizacji dokumentacji technicznej opracowanej przez Wykonawcę robót budowlanych w ramach ceny kontraktowej w terminie 14 dni od daty jej przekazania do zaopiniowania, w szczególnych przypadkach termin ten może ulec zmianie za zgodą
Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111250-5 - Badanie gruntu

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje

71246000-4 - Określenie i spisanie ilości do budowy

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71354000-4 - Usługi sporządzania map

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2021-09-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi