Budowa Centrum Zarządzania Kryzysowego w Węgorzynie - II etap.
Gmina Węgorzyno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00179729
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00179729/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-14 11:48
- Lokalizacja
- Węgorzyno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c727ff31-f04c-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8541001653
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00179729 z dnia 2021-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Centrum Zarządzania Kryzysowego w Węgorzynie - II etap.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Węgorzyno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685964
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Węgorzyno
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-155
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 91 39 71 563
1.5.8.) Numer faksu: +48 91 39 71 567
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wegorzyno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.wegorzyno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.wegorzyno.pl/zamowienia/lista/13.dhtml1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Centrum Zarządzania Kryzysowego w Węgorzynie - II etap.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c727ff31-f04c-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00179729
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006606/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa Centrum Zarządzania Kryzysowego w Węgorzynie – Etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130866/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2527169,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na budowie:
- budynku P garaż
- budynku S
- budynku P
- zagospodarowanie działki wg projektu zagospodarowania
- z wyłączeniem budynku S garaż z wjazdem do niego zrealizowanego w pierwszym etapie inwestycji.
- z wyłączeniem demontażu masztu usytuowanego przy granicy działek 1233 i251/99
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Dokumentacji Projektowej i Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych „Budowa Budynku Remizy Strażackiej w Węgorzynie – Zmiana do Pozwolenia” z marca 2021 r., która stanowi załącznik nr 12 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający, działając na podstawie art. 260 w zw. z art. 266 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. poz. 2019 r. ze zm. – dalej jako „PZP”), informuje, że postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Budowa Centrum Zarządzania Kryzysowego w Węgorzynie - II etap”, znak postępowania Zp.271.9.2021, zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 w zw. z art. 266 PZP, ponieważ wszystkie złożone oferty zostały odrzucone.Zgodnie z art. 255 pkt 2 PZP Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
W ww. postępowaniu wpłynęła tylko jedna oferta wykonawcy Pana Edwarda Grabkowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą „Edward Grabkowski USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ” z miejscem prowadzenia działalności ul. Piłsudskiego nr 28D, 72-300 Gryfice. Oferta ta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c w zw. z art. 266 PZP - w związku z tym, iż Wykonawca na wezwanie Zamawiającego na podstawie art.128 ust. 2 nie złożył brakujących podmiotowych środków dowodowych i dokumentów w żądanym terminie do 08.09.2021 r..
Mając na uwadze powyższe, ziściła się ww. przesłanka unieważnienia postępowania, ponieważ w postępowaniu nie została żadna oferta.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3600000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3600000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |