Realizacja zadania remontowego: Wymiana stolarki okiennej oraz wzmocnienie nadproży budynku prokuratury przy ul. Podwale 28/Sądowa 2 we Wrocławiu
Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00179760
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00179760/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-14 11:57
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d339bcb-e2eb-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8971560556
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00179760 z dnia 2021-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja zadania remontowego: Wymiana stolarki okiennej oraz wzmocnienie nadproży budynku prokuratury przy ul. Podwale 28/Sądowa 2 we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000000431
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Podwale, 30
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-950
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 71/3718114
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kielczyk@wroclaw.po.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wroclaw.po.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.ms.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja zadania remontowego: Wymiana stolarki okiennej oraz wzmocnienie nadproży budynku prokuratury przy ul. Podwale 28/Sądowa 2 we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d339bcb-e2eb-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00179760
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00018179/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Realizacja zadania remontowego: Wymiana stolarki okiennej oraz wzmocnienie nadproży budynku prokuratury przy ul. Podwale 28/Sądowa 2 we Wrocławiu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00110980/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PO VII WB 261.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1593107,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania remontowego, polegającego na wymianie stolarki okiennej oraz wzmocnieniu nadproży okiennych w budynku prokuratury przy ul. Podwale 28/ Sądowa 2 we Wrocławiu.
Zadanie w zakresie prac związanych z wymianą okien jest dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Umowa dofinansowania zadania państwowej jednostki budżetowej
nr 269/Ś/OA/WR/2020 zawarta w dniu 29 kwietnia 2020 roku pomiędzy Prokuraturą Okręgową we Wrocławiu a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu stanowi Załącznik nr 12 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeśli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub ofertaz najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 2 500 000,00 zł.
W wyznaczonym na składanie ofert terminie złożona została jedna oferta. Wykonawca REMOS S.C. Dariusz Moskowski Katarzyna Moskowska zaoferował cenę 3 824 885,79 zł za wykonanie przedmiotu zamówienia.
Cena oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny złożonej oferty.
W związku z powyższym, na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego należało unieważnić.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3824885,79 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3824885,79 PLN
| 2021-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |