„Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadań polegających na przebudowie/budowie dróg gminnych położonych na terenie Gminy Morawica”
Miasto i Gmina Morawica - Urząd Miasta i Gminy w Morawicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00179970
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-14 12:55
- Lokalizacja
- Morawica, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6572630604
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją
Wykonawcy
9 przyznanych
RAFAŁ ŚLUSARSKIChmielnik, PL
42 635 PLNBENIAMIN SZYMCZYKKielce, PL
14 760 PLNBENIAMIN SZYMCZYKKielce, PL
14 760 PLNRAFAŁ ŚLUSARSKIChmielnik, PL
31 405 PLNRAFAŁ ŚLUSARSKIChmielnik, PL
56 660 PLNRAFAŁ ŚLUSARSKIChmielnik, PL
18 530 PLNJACEK STANIEKWłoszczowa, PL
40 000 PLNBENIAMIN SZYMCZYKKielce, PL
36 900 PLNBENIAMIN SZYMCZYKKielce, PL
14 760 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.