Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) na budowę ulicy Majkowskiego w Pępowie
Gmina Żukowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00181329
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00181329/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2021-09-15 13:34
- Lokalizacja
- Żukowo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-694e514a-e40d-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5890011654
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00181329 z dnia 2021-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) na budowę ulicy Majkowskiego w Pępowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żukowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675095
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gdańska 52
1.5.2.) Miejscowość: Żukowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-330
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: +48 58 6858318
1.5.8.) Numer faksu: +48 58 6858330
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugzukowo@zukowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zukowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_zukowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) na budowę ulicy Majkowskiego w Pępowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-694e514a-e40d-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00181329
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003662/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowych dla budowy dróg, chodników, projekty organizacji ruchu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00145867/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 89400,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej oraz uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) na budowę ulicy Majkowskiego w Pępowie.
2. Stan istniejący: droga częściowo utwardzona na docinku ok. 55 mb (nawierzchnia z płyt YOMB), pozostała część drogi nieurządzona o nawierzchni gruntowej.
3. Działki na terenie drogi stanowią własność Gminy Żukowo z wyłączeniem działki 188/57 w Pępowie, która obecnie stanowi własność prywatną.
4. Teren projektowanej inwestycji częściowo jest częściowo objęty obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego:
http://administracja.gison.pl/mpzp-public/zukowo/uchwaly/U_2002_62_III.pdf
5. Założenia do projektowania:
1) Zakres: od skrzyżowania z ul. Gdańską (zgodnie z załącznikiem graficznym).
2) Jezdnia z kostki betonowej o szerokości 5 mb wraz z chodnikiem z kostki betonowej o szerokości min 2,0 mb – długość ok. 215 mb; ciąg pieszo – jezdny z kostki betonowej o szerokości 5 mb - długość ok. 780 mb (zgodnie z załącznikiem graficznym).
3) Ulicę należy zaprojektować w klasie opisanej odpowiednimi przepisami jako „L”.
4) Należy zaprojektować wjazd do każdej działki (także niezabudowanej).
5) Należy zaprojektować zawrotki - lokalizacja do uzgodnienia z zamawiającym.
6) Każde z wyznaczonych przejść dla pieszych powinno być zaprojektowane jako wyniesione. Należy również zaprojektować udogodnienia dla niepełnosprawnych w postaci płytek z guzkami.
7) Zaprojektować normatywne oświetlenie drogowe dla klasy drogowej typu „L” z zastosowaniem LED-owych opraw oświetleniowych (wraz z modernizacją oświetlenia istniejącego) oraz dodatkowe doświetlenie przejść dla pieszych.
8) Zaprojektować organizację ruchu na czas budowy.
9) Zaprojektować system kanalizacji deszczowej z odprowadzeniem wód do istniejącego rowu otwartego rozpoczynającego się w części południowo – zachodniej zakresu opracowania wraz z niezbędną regulacją / remontem odbiornika wód deszczowych.
10) Zaprojektować nowy kanał technologiczny.
11) Zaprojektować stałą organizację ruchu uwzględniającą oznakowanie pionowe i poziome.
12) Zaprojektować usunięcie niezbędnych kolizji sieciowych z nowo projektowaną drogą.
13) Wykonać inwentaryzację zieleni oraz przewidzieć usunięcie zieleni kolidującej z przebiegiem projektowanej drogi.
6. Zakres zamówienia:
1) Projekt koncepcyjny.
2) Uzyskanie warunków technicznych (do projektowania oraz przebudowy ewentualnych kolizji) od gestorów mediów objętych projektowaniem.
3) Projekt budowlany.
4) Projekt wykonawczy do ww. projektu budowlanego.
5) Mapa do celów projektowych.
6) Przeprowadzenie badań geologicznych gruntu wraz z opinią geotechniczną.
7) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych.
8) Kosztorysy inwestorskie z przedmiarami.
9) Materiały, uzgodnienia i opinie niezbędne do wniosku o wydanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID).
10) Złożenie wniosku i uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID).
11) Opracowanie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, ochrony środowiska, ochrony przeciwpożarowej i innych zagrożeń w przypadku, gdy opracowanie takie jest wymagane na podstawie odrębnych przepisów.
12) Opracowanie dokumentacji projektowej do wszczęcia postępowania / postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane.
13) Analiza skutków ekonomicznych planowanego przedsięwzięcia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111250-5 - Badanie gruntu
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje
71246000-4 - Określenie i spisanie ilości do budowy
71354000-4 - Usługi sporządzania map
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 116235,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 116235,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 116235,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BALTRA – DANIEL JAROS WOJCIECH KRAWIEC S.C., Jaros Inżynieria Ruchu Daniel Jaros
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Biuro Projektów Drogowych Wojciech Krawiec
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385130371
7.3.3) Ulica: Kasztanowa 10/1
7.3.4) Miejscowość: Banino
7.3.5) Kod pocztowy: 80-297
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
geodezja, geologia, opracowania branżowe sieciowe, środowisko
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 116235,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 360 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |