„Konserwacja koryta potoku, odcinkowe udrożnienie, wycinka przerostów na potoku Dąbrówka w km 0+000 - 1+300 w m. Nowy Sącz”
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00179643
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00179643/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-14 11:06
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1a801eb7-db07-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00179643 z dnia 2021-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Konserwacja koryta potoku, odcinkowe udrożnienie, wycinka przerostów na potoku Dąbrówka w km 0+000 - 1+300 w m. Nowy Sącz”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: renata.jablonska@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.przetargi.wody.gov.pl.1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Państwowa osoba prawna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Konserwacja koryta potoku, odcinkowe udrożnienie, wycinka przerostów na potoku Dąbrówka w km 0+000 - 1+300 w m. Nowy Sącz”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a801eb7-db07-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00179643
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010273/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Roboty budowlane, utrzymaniowe na terenie Nadzoru Wodnego Nowy Sącz - RZGW Kraków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00102583/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KR.ROZ.2810.66.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 203190,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zaplanowano udrożnienie koryta potoku poprzez usunięcie nadmiaru materiału żwirowego ze skarp. Materiał będzie usuwany poza koryto potoku w miejscu udrożnienia, ale wbudowany i rozplantowany w rejonie odcinka ujściowego, w celu wyrównania nierówności, zagłębień występujących na tym obszarze. Materiał ten będzie też służył do zasypania wyrw po tegorocznych wezbraniach w brzegu lewym Dunajca powyżej ujścia potoku Dąbrówka; odwóz do 2,0 km.
Szacunkowa wyliczona ilość materiału do usunięcia 7 800,00 m3.
Parametry koryta regulacyjnego nie mogą być zmienione, a tylko odtworzone. Należy zwrócić uwagę na istniejące ubezpieczenia dna i skarp. Na odcinku 0+000 - 0+650 należy oczyścić istniejącą na skarpach potoku kratę ażurową. Na dalszym odcinku tj.
w km 0+650 - 1+300 dno jest stabilizowane korekcją progów drewnianych z wypadem z dyli. Konieczne jest usunięcie nawisów bocznych na skarpach bez naruszania
i uszkodzenia progów.
Materiał transportowany będzie drogą gminną Podmłynie - Tłoki, oraz drogami
gruntowymi technologicznymi w międzywalu. Prace należy wykonać z brzegu.
Po zakończeniu robót teren zostanie uporządkowany.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90721800-5 - Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 12
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 12
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 140743,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 297414,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 140743,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): „WEKALL” Usługi Transportowe i Ogólnobudowlane, Hydrotechniczne i Przebicia Józef Sołtys 34-654 Męcina, Pisarzowa 416
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: „WÓDMEX” Bogdan Sołtys 34-654 Męcina, Pisarzowa 416
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7371002735
7.3.4) Miejscowość: Męcina, Pisarzowa
7.3.5) Kod pocztowy: 34-654
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 140743,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni
| 2021-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |