Remont pomieszczeń budynku nr 13 w Elblągu przy ul. Moniuszki 44c
21 Wojskowy Oddział Gospodarczy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00198844
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00198844/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-01 10:08
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-62e7a015-de57-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5783109861
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00198844 z dnia 2021-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń budynku nr 13 w Elblągu przy ul. Moniuszki 44c
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 21 Wojskowy Oddział Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281385396
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kwiatkowskiego 15
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 21wog@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://21wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/pn/21wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
21 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń budynku nr 13 w Elblągu przy ul. Moniuszki 44c2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62e7a015-de57-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00198844
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010991/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Remont pomieszczeń w budynku nr 13 w Elblągu przy ul. Moniuszki 44C
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00107182/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 21WOG-SZP-.2712.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 78755,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie: „Remont pomieszczeń w budynku nr 13 w Elblągu przy ul. Moniuszki 44 Budowa: Budynek nr 13 na terenie KNW przy ulicy Królewieckiej 130
Zakres robót obejmuje:
Roboty rozbiórkowe
• Wykucie z muru ościeżnic stalowych o pow. ponad 2 m2
• Rozebranie ścian ceglanych, wykucie otworów,
• Ręczne rozkucie elementów betonowych zbrojonych,
• Wykucie bruzd poziomych lub pionowych,
• Rozebranie okładziny ściennej,
• Wywiezienie gruzu z placu budowy,
• Jw. lecz dopłata za każdy następny kilometr,
• Utylizacja gruzu
Roboty budowlane
• Osłony okien i drzwi folią polietylenową,
• Zabetonowanie żwirobetonem bruzd,
• Uszczelnienie styków ościeżnic ze ścianą,
• Wykonanie pasów tynku kat. III,
• Uzupełnienie ścian lub zamurowanie otworów w ścianach,
• Wykonanie tynków zwykłych III kat. na pow. ponad 5 m2
• Ocieplenie ścian budynków-przyklejenie płyt styropianowych,
• Wyprawa elewacyjna cienkowarstwowa,
• Ocieplenie ścian budynków-wklejenie warstwy siatki,
• Wykonanie przesklepień otworów w ścianach ceglanych,
• Osadzenie ościeżnic stalowych o pow. ponad 2 m2
• Wykucie bruzd poziomych w miejscu planowanego nadproża,
• Wykonanie nadproża drzwiowego z belek stalowych,
• Osadzenie ościeżnic stalowych o pow. ponad 2 m2
• Montaż skrzydeł drzwiowych,
• Ścianka z płyt gipsowo-kartonowych,
• Montaż narożników stalowych,
• Przygotowanie powierzchni ścian i sufitów do malowania,
• Wykonanie gładzi gipsowych 2x na ścianach i sufitach,
• Wykonanie gładzi gipsowej 1x na sufitach,
• Wewnętrzne gładzie gipsowe 1x na ścianach,
• Malowanie farbą emulsyjną 2x z gruntowaniem – sufity,
• Malowanie farbą emulsyjną 2x z gruntowaniem – ściany
• Wykonanie warstwy szczepnej na ścianach,
• Wykonanie tynku mozaikowego na ścianach,
• Zabezpieczenie podłóg i niezbędnych powierzchni folią,
• Mycie po robotach malarskich,
• Zamontowanie krat okiennych stałych stalowych zgodnych z Normą Obronną,
• Uzupełnienie posadzek z płytek terakotowych na pow. do 5m2
• Oznakowanie numerami pomieszczeń,
• Wymiana szyb w oknach PCV o pow. do 2m2
• Malowanie farbą olejną 1x rurek wodociągowych,
• Przecieranie istniejących tynków wewnętrznych,
• Iniekcja grawitacyjna jednorzędowa jednostronna w ścianie ceglanej,
• Poręcze do schodów stalowych ze stali nierdzewnej,
• Uzupełnienie posadzek o pow. do 5 m2 z płytek szkliwionych,
Roboty sanitarne
• Demontaż rurociągu kanalizacyjnego na ścianach budynku,
• Demontaż przewodów wodociągowych o średnicy do 25mm,
• Demontaż baterii umywalkowej i zmywakowej,
• Demontaż podejścia odpływowego z rur PCV,
• Jw. lecz z rur żeliwnych,
• Wstawienie korka żeliwnego ciśnieniowego,
Roboty elektryczne (pomieszczenia kancelaryjne nowe)
• Demontaż opraw oświetleniowych świetlówkowych z kloszem,
• Demontaż gniazd instalacyjnych wtykowych,
• Demontaż łącznika podtynkowego,
Instalacja elektryczna - oświetleniowa
• Wykucie bruzd dla przewodów wtynkowych,
• Zamontowanie przewodów wtynkowych,
• Montaż puszek instalacyjnych fi 60 mm,
• Jw. lecz fi do 80 mm,
• Podłączenie przewodów pojedynczych,
• Montaż odgałęźników z tworzyw sztucznych,
• Montaż łączników i przycisków jednobiegunowych,
• Przygotowanie podłoża pod osprzęt elektryczny,
• Zatynkowanie bruzd o szerokości do 25 mm,
• Przebicie otworów w ścianie lub suficie,
Instalacja elektryczna - gniazdowa
• Przygotowanie podłoża pod osprzęt instalacyjny,
• Montaż puszek instalacyjnych fi 60 mm,
• Montaż gniazd instalacyjnych,
• Wykucie bruzd dla przewodów wtynkowych w ścianie ceglanej,
• Montaż przewodów wtynkowych,
• Zatynkowanie bruzd instalacyjnych szer. 10 cm,
• Jw. lecz szerokości 25mm,
Badania odbiorcze
• Sprawdzenie i pomiar obwodu elektrycznego,
• Sprawdzenie samoczynnego wyłączania zasilania (pierwsza próba),
• Jw. lecz następna próba,
Remont budynku nr 13 powinien być oparty o najnowsze technologie budowlane, techniczne i elektryczne spełniające wymagania zawarte w Polskich Normach, zapewniające komfort pracy użytkownika oraz łatwe utrzymanie czystości
w przedmiotowych pomieszczeniach.
Zastosowane rozwiązania techniczne, urządzenia oraz miejsce ich instalacji muszą spełniać wymagania w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ewakuacji osób
i mienia oraz ochrony przeciwpożarowej remontowanych pomieszczeń
Niezależnie od podanego zakresu prac, należy przy realizacji przedmiotu zamówienia uwzględnić wymagania zawarte w obowiązujących przepisach
i normach dla tego typu obiektów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 139988,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 139988,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 139988,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany Tomasz Klecha
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5781002840
7.3.3) Ulica: Rawska 18b
7.3.4) Miejscowość: Elbląg
7.3.5) Kod pocztowy: 82-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 139988,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2021-09-06 do 2021-10-25SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania umowy: 50 dni kalendarzowych o dnia przekazania placu budowy. Przekazanie placu budowy 06.09.2021r.| 2021-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |