Termomodernizacja części budynku szpitala w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Długiej 40/42.
Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00179672
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00179672/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-14 11:17
- Lokalizacja
- Konstancin-Jeziorna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ebcf7476-f5d6-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 1231194950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00179672 z dnia 2021-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja części budynku szpitala w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Długiej 40/42.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142013120
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wierzejewskiego 12
1.5.2.) Miejscowość: Konstancin-Jeziorna
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-510
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@stocer.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stocer.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/stocer/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja części budynku szpitala w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Długiej 40/42.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebcf7476-f5d6-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00179672
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006715/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Termomodernizacja części budynku szpitala w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Długiej 40/42
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Regionalny program operacyjny województwa mazowieckiego na lata 2014-2020; Działanie 4.2 Efektywność energentyczna, typ projektów: Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej nr PMA.04.02.00-IP.01-14.014/202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137947/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP 40/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1417699,35 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie dotyczy projektu- Termomodernizacja części budynku szpitala w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Długiej 40/42. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób wykonania zadania znajduję się w Programie funkcjonalno-użytkowym (PFU) w formacie pdf (dalej PFU)- stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Zamówienie jest finansowane w ramach Regionalnego Programu Opercayjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020; Działanie 4.2 Efektywność Energetyczna, Typ projektów: Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej nr PMA.04.02.00-IP.01-14-104/20
Zgodnie z zapisami SWZ- Rozdział V-Opis Przedmiotu Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2423000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2423000,00 PLN
| 2021-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |