Remont ulicy Kolejowej w m. Szczawno, Gmina Dąbie

Gmina Dąbie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00182708
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00182708/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-16 12:24
Lokalizacja
Dąbie, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b9d0493c-deee-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9261002942
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

AGATA BYWALECNowa Sól, PL · lot 0
282 810,21 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00182708 z dnia 2021-09-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ulicy Kolejowej w m. Szczawno, Gmina Dąbie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dąbie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770221

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szeroka 4

1.5.2.) Miejscowość: Dąbie

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-615

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 68 888 60 01

1.5.8.) Numer faksu: 68 888 60 26

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@dabie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.dabie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.bip.dabie.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont ulicy Kolejowej w m. Szczawno, Gmina Dąbie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9d0493c-deee-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00182708

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003055/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont drogi gminnej w m. Szczawno, ul. Kolejowa, Gmina Dąbie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RŚ.272.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 228101,05

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest poprawa stanu nawierzchni istniejącej drogi gminnej o nawierzchni brukowej. Poprawa stanu w zakresie równości nawierzchni poprzecznej i podłużnej wpłynie na poprawę bezpieczeństwa użytkowników drogi oraz zapewni właściwy dojazd do posesji.
Przedmiotowa droga znajduje się w miejscowości Szczawno w jej północnej części. Początek remontu drogi zaczepiono na krawędzi rozdzielającej istniejącą nawierzchnię asfaltową oraz brukową przy budynku nr 15. Koniec remontu na wysokości słupa za ostatnim zjazdem do budynku 22a na granicy zabudowań wsi znajdujących się wzdłuż drogi gminnej w odległości ok. 100 m od linii kolejowej. Długość planowanego remontu drogi wynosi 1397 m. Zagospodarowanie otaczające drogę posiada charakter wybitnie wiejski z rozlokowanymi wzdłuż drogi łąkami oraz działkami leśnymi. Obecnie stan drogi szczególnie w zakresie profilu poprzecznego jest zły, wymagający przeprowadzenia pilnych robót naprawczych w zakresie jego wyrównania. Zamawiający zdecydował o przywróceniu pierwotnego profilu poprzecznego przy użyciu materiału pochodzącego z rozbiórek drogi tzw. destruktu bitumicznego, który świetnie wypełni luki miedzy rozchodzącym się brukiem nawierzchni i stanowi świetną bazę wyjściową do zamknięcia w przyszłości kwalifikowaną warstwą bitumiczną. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 na który składa się: Projekt wykonawczy (zał. nr 1A do SWZ), Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót, zwana dalej SSTWiOR (zał. nr 1B do SWZ), Przedmiar robót (zał. nr 1C do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 282810,21 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 301281,12 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 282810,21 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Roboty Drogowe Agata Bywalec

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9251869734

7.3.3) Ulica: ul. Juranda 4

7.3.4) Miejscowość: Nowa Sól

7.3.5) Kod pocztowy: 67-100

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 282810,21 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane