Realizacja robót budowlanych w ramach zadań inwestycyjnych pn. „Tajemniczy ogród na osiedlu Pruślin” oraz „Realizacja zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej – Upiększamy Letni Ogród Osiedlowy”
GMINA MIASTO OSTRÓW WIELKOPOLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00182618
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00182618/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-16 11:57
- Lokalizacja
- Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f3c348c8-ea10-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6222384323
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00182618 z dnia 2021-09-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja robót budowlanych w ramach zadań inwestycyjnych pn. „Tajemniczy ogród na osiedlu Pruślin” oraz „Realizacja zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej – Upiększamy Letni Ogród Osiedlowy”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO OSTRÓW WIELKOPOLSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855512
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Powstańców Wlkp. 18
1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-400
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62-58-22-301
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umostrow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umostrow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja robót budowlanych w ramach zadań inwestycyjnych pn. „Tajemniczy ogród na osiedlu Pruślin” oraz „Realizacja zadań publicznych w ramach inicjatywy lokalnej – Upiększamy Letni Ogród Osiedlowy”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f3c348c8-ea10-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00182618
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001900/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Tajemniczy Ogród na Osiedlu Pruślin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00122676/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRM.RZP.271.26.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 289960,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. Przedmiotem inwestycji jest wykonanie ogrodzenia panelowego wraz z bramą i furtką – około 238,0 mb; wykonanie niwelacji terenu, wykonanie nawierzchni z kostki brukowej – około 146,0 m2 łącznie z montażem krawężników betonowych, wykonanie renowacji nawierzchni trawiastej, wykonanie oraz montaż altanki rekreacyjnej o konstrukcji drewnianej szkieletowej ze ścianami pełnymi z otworami okiennymi i drzwiowymi o powierzchni zabudowy nieprzekraczającej 35,0 m2; wykonanie instalacji elektroenergetycznej, monitoringu, wodno-kanalizacyjnej oraz wykonanie instalacji oświetleniowej.
II. Przedmiot zamówienia opisują następujące dokumenty:
1) Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 7,
2) Projekt zagospodarowania terenu w ramach zadania „Tajemniczy ogród na osiedlu Pruślin”– załącznik nr 8,
3) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – architektura krajobrazu – załącznik nr 9,
4) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – instalacje sanitarne – załącznik nr 10,
5) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – instalacje elektryczne – załącznik nr 11,
6) Dokumenty formalno – prawne (warunki przyłączenia do sieci, mapa do celów projektowych, uzgodnienia) – załącznik nr 12,
7) Przedmiar robót – załącznik nr 13.
III. Miejsce wykonywania robót: Ostrów Wielkopolski, ul. Ekologiczna, działka nr: 49/5, obręb 0207.
IV. INNE WYMAGANIA I UWAGI.
1. Przed złożeniem oferty zaleca się dokonanie wizji lokalnej.
2. Wykonawca w okresie prowadzenia robót będzie ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę nie mniejszą niż 100.000,00 zł.
3. Wykonawca będzie odpowiedzialny za wady fizyczne przedmiotu umowy z tytułu rękojmi w okresie 3 lat, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego.
4. Wykonawca udzieli zamawiającemu gwarancji na wykonany przedmiot umowy na okres 3 lat, licząc od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego.
5. Wykonawca oznaczy teren budowy na swój koszt banerem promocyjnym wg projektu przekazanego przez zamawiającego o wymiarach nie mniejszych niż 4m x 2m.
6. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. W zakres przedmiotowego zamówienia wchodzą prace związane z przygotowanym terenu pod inwestycję oraz prace związane z wykonaniem instalacji elektroenergetycznej, wodno-kanalizacyjnej, instalacji oświetleniowej, wykonanie ogrodzenia, altanki, nawierzchni. Przewidziane roboty budowlane wzajemnie się uzupełniają poprzez właściwą koordynację, dzięki której możliwa jest prawidłowa realizacja zamówienia. Tym samym z inżynierskiego punktu widzenia nie jest możliwy podział zamówienia na osobne etapy tak, aby nie powodowało to nadmiernych komplikacji oraz błędów w realizacji zamówienia.
7. Zamawiający wymaga od wykonawcy lub ewentualnego podwykonawcy, aby na podstawie stosunku pracy, o którym mowa w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, zatrudnione były osoby wykonujące następujące czynności:
1) w zakresie prac budowlanych: czynności związane z wykonaniem niwelacji terenu, nawierzchni z kostki brukowej, ogrodzenia systemowego, wykonaniu altanki,
2) w zakresie prac w branży elektrycznej: czynności związane z wykonaniem instalacji elektroenergetycznej, instalacji oświetleniowe, instalacji monitoringu,
3) w zakresie prac w branży sanitarnej: czynności związane z wykonaniem instalacji wodno-kanalizacyjnej.
8. W ramach zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych przewiduje się udzielenie w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, wykonanie zagospodarowania terenu w tym m. in. montaż małej architektury, niwelacja terenu oraz wykonanie instalacji sanitarnej oraz elektrycznej łącznie do 30 % wartości zamówienia podstawowego, zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp.
UWAGA!
Przedmiar robót ma wyłącznie charakter pomocniczy. Mając na uwadze, że w niniejszym postępowaniu przyjęto cenę ryczałtową za wykonanie przedmiotu zamówienia, wykonawca przygotuje ofertę jedynie na podstawie opisu przedmiotu zamówienia, projektu budowlanego, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót oraz dokumentów formalno-prawnych stanowiących załączniki do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznegoSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 285000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 285000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-09-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |