Wykonanie robót budowlanych na terenie nieruchomości administrowanych przez ZLM w Łodzi w podziale na 3 części (DZP.26.1.140.2021)
Zarząd Lokali Miejskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00180377
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00180377/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-14 16:19
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-161be69e-f381-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7252122232
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneWnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnejRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty ciesielskie
Wykonawcy
3 przyznane
DARIUSZ KOWALSKIKsawerów, PL · lot 0
17 627,12 PLNDARIUSZ KOWALSKIKsawerów, PL · lot 1
28 714,22 PLNPRACOWNIE KONSERWACJI ZABYTKÓW NAD ŁÓDKĄ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 2
285 999,6 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00180377 z dnia 2021-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych na terenie nieruchomości administrowanych przez ZLM w Łodzi w podziale na 3 części (DZP.26.1.140.2021)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Lokali Miejskich
1.3.) Oddział zamawiającego: ZLM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363752546
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Kościuszki 47
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-514
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zlm@zlm.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlm.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zlm_lodz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie nieruchomościami komunalnymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych na terenie nieruchomości administrowanych przez ZLM w Łodzi w podziale na 3 części (DZP.26.1.140.2021)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-161be69e-f381-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180377
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002457/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Realizacja robót budowlanych wynikających z decyzji PINB etap 3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00135728/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.26.1.140.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie robót budowlanych polegających na usunięciu stwierdzonych nieprawidłowości dotyczących stanu technicznego poszczególnych elementów konstrukcji budynku gospodarczego zlokalizowanego przy ul. Narutowicza 6 w Łodzi (działka ewidencyjna nr 403/3, obręb S-1) zgodnie z decyzją PINB nr 417/2021 z dnia 07.07.2021 r.Zakres robót obejmuje m.in.:
- zdjęcie luźnych cegieł i odpadającego tynku ze ścian zewnętrznych,
- zabezpieczenie budynku przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych,
- zabezpieczenie budynku przed dostępem osób trzecich poprzez zamurowanie otworów okiennych i drzwiowych w parterze,
- umieszczenie na budynku zawiadomienie o stanie zagrożenia bezpieczeństwa ludzi i mienia;
- wywóz i utylizacja odpadów budowlanych.
Szczegółowy zakres robót określają decyzja PINB, specyfikacje techniczne oraz kosztorys nakładczy (stanowiące załącznik nr 6 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45422000-1 - Roboty ciesielskie
4.5.5.) Wartość części: 13543,94 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie doraźnych zabezpieczeń zagrożonych elementów konstrukcji przez ich podstemplowanie w budynku mieszkalnym wielorodzinnym (frontowym i lewej oficyny) przy ul. Krakusa 32 w Łodzi (działka nr 351/1, nr ewidencyjny budynku 5023122, KW LD1M/00012513/0) zgodnie z decyzją PINB nr 957/09 z dnia 26.11.2009 r. Szczegółowy zakres robót określają decyzja PINB, specyfikacje techniczne oraz kosztorys nakładczy (stanowiące załącznik nr 7 do SWZ).4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45422000-1 - Roboty ciesielskie
4.5.5.) Wartość części: 24206,56 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie prac budowlanych polegających na wzmocnieniu ścian konstrukcyjnych za pomocą prętów wklejanych, wykonacie wzmocnienia biegów schodowych, remontu klatki schodowej, remontu płyt betonowych na elewacji frontowej, remoncie balkonów oraz dobudowie przewodów wentylacyjnych w lokalach nr 9, nr 12, nr 13, nr 17, nr 19 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym (frontowym z prawą oficyną) zlokalizowanym na nieruchomości przy ul. Piłsudskiego 113 w Łodzi (działka ewidencyjna nr 48/2, obręb W-26) zgodnie z decyzją PINB nr 418/2021 z dnia 07.07.2021 r.Szczegółowy zakres robót określają decyzja PINB, dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne oraz kosztorys nakładczy (stanowiące załącznik nr 8 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45422000-1 - Roboty ciesielskie
4.5.5.) Wartość części: 321953,27 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17627,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19673,76 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17627,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Murarstwo – Dekarstwo Dariusz Kowalski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7310010870
7.3.4) Miejscowość: Ksawerów
7.3.5) Kod pocztowy: 95-054
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17627,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28714,22 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 35431,39 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28714,22 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Murarstwo – Dekarstwo Dariusz Kowalski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7310010870
7.3.4) Miejscowość: Ksawerów
7.3.5) Kod pocztowy: 95-054
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28714,22 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 285999,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 397027,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 285999,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownie Konserwacji Zabytków nad Łódką Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7281008651
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 91-420
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 285999,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2021-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |