Remont nawierzchni chodnika w ul. Pamiątkowej w Poznaniu na odcinku od ul. 28 Czerwca 1956 r. do ul. Madalińskiego; obustronnie
Miasto Poznań Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00179945
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00179945/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-14 12:48
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b928f0a0-f9ca-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 2090001440
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00179945 z dnia 2021-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni chodnika w ul. Pamiątkowej w Poznaniu na odcinku od ul. 28 Czerwca 1956 r. do ul. Madalińskiego; obustronnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257822
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wilczak 17
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-623
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zdm.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdm.poznan.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdm.poznan.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni chodnika w ul. Pamiątkowej w Poznaniu na odcinku od ul. 28 Czerwca 1956 r. do ul. Madalińskiego; obustronnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b928f0a0-f9ca-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00179945
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000726/26/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.38 Remont nawierzchni chodnika w ul. Pamiątkowej w Poznaniuu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00144174/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.UD.341.63.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 347833,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie nawierzchni chodnika
w ul. Pamiątkowej w Poznaniu na odcinku od ul. 28 Czerwca 1956 r. do ul. Madalińskiego; obustronnie oraz usługi związane z wykonywanymi robotami budowlanymi.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
- roboty rozbiórkowe;
- roboty ziemne - 140,58 m3;
- ułożenie krawężnika kamiennego 20x30 cm na ławie betonowej - 239,00 m;
- ułożenie obrzeża betonowego 8x30 cm na ławie betonowej - 85,00 m;
- ułożenie ścieku z kostki kamiennej 9x11 cm na ławie betonowej - 225,50 m;
- ułożenie nawierzchni z kostki kamiennej 9x11 cm na podbudowie z tłucznia - 500,00 m2;
- ułożenie nawierzchni z kostki kamiennej 10x10x10 cm na podbudowie z tłucznia - 37,00 m2;
- chodnik z płyt betonowych 50x50x7 cm na podbudowie z tłucznia - 521,00 m2;
- frezowanie nawierzchni z mieszanek mineralno-asfaltowych gr. 5 cm - 175,00 m2;
- nawierzchnia z mieszanek mineralno-asfaltowych gr. 5 cm (warstwa ścieralna) - 140,00 m2;
- regulacja wysokościowa urządzeń obcych - 33 szt;
- odtworzenie oznakowania poziomego - 64,00 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 w zw. z art. 266 ustawy Pzp ze względu na to, że jedyna złożona oferta podlega odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |