Przebudowa budynku internatu w Liceum Ogólnokształcącym nr LIX przy ul. Lindego 20 dla dostosowania do wymagań ochrony przeciwpożarowej
Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00180030
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00180030/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-14 13:13
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e2287846-d27d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 01525964000041
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00180030 z dnia 2021-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku internatu w Liceum Ogólnokształcącym nr LIX przy ul. Lindego 20 dla dostosowania do wymagań ochrony przeciwpożarowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000041
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: S. Żeromskiego 29
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-882
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bielany.zamowienia@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bielany.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.p1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa budynku internatu w Liceum Ogólnokształcącym nr LIX przy ul. Lindego 20 dla dostosowania do wymagań ochrony przeciwpożarowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2287846-d27d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180030
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000113/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa budynku Internatu w LO nr LIX ul.Lindego 20 dla dostosowania do wymagań ochrony przeciwpożarowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00089195/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-III-WZP.271.14.2021.EPI
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 720000,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 600601,73 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia.
Zakres inwestycji obejmuje lokalne przebudowy wnętrza budynku dla wydzielenia i zabezpieczenia przed zadymieniem klatek schodowych ewakuacyjnych, montaż urządzeń służących do usuwania dymu z klatek schodowych, wydzielenie części piwnicy jako odrębnej strefy pożarowej, montaż systemu SSP i DSO oraz prace towarzyszące.
W szczególności:
1. Wymianę lub montaż wskazanych przeszklonych przegród i drzwi w ciągach komunikacyjnych.
2. Wymianę wskazanych drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.
3. Wykonanie obudowy klatki schodowej – wydzielenia części otwartych w holach.
4. Wykonanie obudowy wyjścia z klatki schodowej na poziomie piwnic.
5. Wymianę wskazanych okien na okna z funkcją klap oddymiających na klatkach schodowych i w korytarzach.
6. Lokalne wymiany izolacji na elewacjach na materiały niepalne.
7. Wykonanie instalacji elektrycznej systemu oddymiania klatek schodowych.
8. Wykonanie systemu sygnalizacji pożaru.
9. Wykonanie systemu DSO
Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia (klauzule społeczne):
Stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający wymaga zatrudnienia (pod pojęciem „zatrudnionych” należy rozumieć nowo zatrudnionych jak również już zatrudnionych pracowników) przez WYKONAWCĘ lub PODWYKONAWCĘ do realizacji niniejszego zamówienia osób na podstawie stosunku pracy, w sposób określony w art. 22 par. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeksu Pracy (Dz. U. 2019 poz. 1040 z późn. zm.) do wykonywania n/w czynności:
1) roboty rozbiórkowe;
2) roboty remontowe i renowacyjne;
3) roboty w zakresie stolarki budowlanej;
4) roboty instalacyjne elektryczne i teletechniczne;
5) roboty malarskie i tynkarskie;
6) roboty wykończeniowe.
Sposób weryfikacji zatrudnienia osób do ww. czynności oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań zawarte zostały w projektowanych postanowieniach umowy – stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA określa:
a) Projekt budowlany - opracowany przez Biuro Projektowe Woźnicki, Zdanowicz ARCHITEKCI, składający się z: Projektu Architektoniczno – Budowlanego, Opinii Technicznej, Informacji dot. Biezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia - stanowiący załącznik nr 9 do SWZ;
b) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych ST-1- stanowiąca załącznik nr 10 do SWZ;
c) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Elektrycznych ST-2 - stanowiąca załącznik nr 11 do SWZ;
d) Przedmiary robót - stanowiący załącznik nr 12 do SWZ;
oraz
e) Projektowane postanowienia umowy – stanowiące załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262520-2 - Roboty murowe
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45410000-4 - Tynkowanie
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 718000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1113550,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 718000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): KRAK-INŻ Sp. z o.o.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: KONSBUD Usługi Budowlano Techniczne inż Arkadiusz Pękacz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6751499983
7.3.3) Ulica: Wypoczynkowa 22
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-689
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Climatic Sp. z o.o. Sp. k., Reguły, ul. Żytnia 6, 05-816 Michałowice w zakresie przebudowy internatu oraz w zakresie systemu sygnalizacji przeciwpożarowej
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 718000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 91 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne
| 2021-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |