Modernizacja urządzeń odwadniających w obrębie pasa drogowego dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego z podziałem na 3 zadania.

ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00180276
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00180276/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-14 15:09
Lokalizacja
Batowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-64ff6e83-058a-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6772084980
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00180276 z dnia 2021-09-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja urządzeń odwadniających w obrębie pasa drogowego dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego z podziałem na 3 zadania.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351579270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Karola Wojtyły 106

1.5.2.) Miejscowość: Batowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-086

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdpk.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpk.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.malopolska.pl/zdpkrakowskiego/Article/id,58268.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


drogownictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja urządzeń odwadniających w obrębie pasa drogowego dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego z podziałem na 3 zadania.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64ff6e83-058a-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180276

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007156/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.27 Modernizacja urządzeń odwadniających w obrębie pasa drogowego dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego w 2021 z podziałem na zadania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00160712/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/261/45/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 733050,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 obejmuje drogi Rejonu I na terenie gmin: Czernichów, Mogilany, Skawina Świątniki Górne, oraz drogi Rejonu II na terenie gmin: Krzeszowice, Liszki, Zabierzów. Zakres robót na każdym zadaniu obejmuje: roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, ścinanie i profilowanie poboczy, usuwanie namulisk, czyszczenie elementów odwodnienia oraz inne roboty modernizacyjne określone w tabelach elementów rozliczeniowych ( zał. nr 1.1; 1.2; 1.3).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 244600,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 obejmuje drogi Rejonu III na terenie gmin: Jerzmanowice- Przeginia, Michałowice, Skała, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zielonki, oraz drogi Rejonu IV na terenie gmin:, Iwanowice, Kocmyrzów-Luborzyca, Słomniki. Zakres robót na każdym zadaniu obejmuje: roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, ścinanie i profilowanie poboczy, usuwanie namulisk, czyszczenie elementów odwodnienia oraz inne roboty modernizacyjne określone w tabelach elementów rozliczeniowych ( zał. nr 1.1; 1.2; 1.3).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 244600,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3 obejmuje drogi Rejonu IV na terenie gminy: Igołomia-Wawrzeńczyce, w zakresie modernizacji urządzeń odwadniających oraz usuwanie namulisk w obrębie pasa drogowego dróg powiatowych zlokalizowanych na terenie gminy Igołomia-Wawrzeńczyce. Zakres robót na każdym zadaniu obejmuje: roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, ścinanie i profilowanie poboczy, usuwanie namulisk, czyszczenie elementów odwodnienia oraz inne roboty modernizacyjne określone w tabelach elementów rozliczeniowych ( zał. nr 1.1; 1.2; 1.3).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.5.) Wartość części: 243850,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta Wykonawcy (tj. 450 000,00zł) przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (tj. 300 000,00zł). W związku z powyższym zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania opisana w art. 255 ust 3 ustawy PZP.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 450000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 450000,00 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zadanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy PZP, ponieważ na niniejsze Zadanie nie wpłynęła żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zadanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy PZP, ponieważ na niniejsze Zadanie nie wpłynęła żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2021-09-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane