Budowa infrastruktury drogowej (pętla autobusowa) w miejscowości Mańkowo
GMINA STARA BIAŁA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00181646
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00181646/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-15 14:43
- Lokalizacja
- Biała, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-70243ac4-e61b-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7742945231
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00181646 z dnia 2021-09-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury drogowej (pętla autobusowa) w miejscowości Mańkowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STARA BIAŁA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016028
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kazimierza 1
1.5.2.) Miejscowość: Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-411
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: 24 366 87 10
1.5.8.) Numer faksu: 24 365 61 65
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@starabiala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.starabiala.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.starabiala.pl/przetargi/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa infrastruktury drogowej (pętla autobusowa) w miejscowości Mańkowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70243ac4-e61b-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00181646
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003792/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa infrastruktury drogowej (pętla autobusowa) w miejscowości Mańkowo (na dz. o nr ewid. 120/1)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00118083/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.ZP.271.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 205097,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach zadania przewidziano budowę pętli autobusowej w miejscowości Mańkowo o nawierzchni z betonu asfaltowego o długości 70 m i szerokości 6,0 m oraz budowy poszerzenia jezdni pętli autobusowej o szerokości 3,0 m z nawierzchni z betonu asfaltowego. Ponadto przewidziano budowę chodników z kostki betonowej, budowę peronu przystankowego oraz odwodnienia za pomocą poboczy chłonnych. W ramach zamówienia należy wykonać również przebudowę zjazdu publicznego z drogi wojewódzkiej nr 559 z wyłączeniem budowy chodnika w obrębie zjazdu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 03.08.2021 r. o godz. 9:00 upłynął termin składania ofert w postępowaniu na zadanie pn. „Budowa infrastruktury drogowej (pętla autobusowa) w miejscowości Mańkowo”. W określonym terminie nie została złożona żadna oferta w sposób określony w SWZ (brak ofert na skrzynce ePUAP).Zgodnie z art. 255 pkt 1) ustawy Prawo zamówień publicznych zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
| 2021-09-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |