Roboty podczyszczeniowe w portach i przystaniach Zalewu Wiślanego wraz z odkładem urobku w roku 2021
Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00180101
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00180101/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-14 14:32
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-78c14f0c-0979-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5860014932
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00180101 z dnia 2021-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty podczyszczeniowe w portach i przystaniach Zalewu Wiślanego wraz z odkładem urobku w roku 2021
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chrzanowskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-338
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@umgdy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umgdy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.umgdy.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty podczyszczeniowe w portach i przystaniach Zalewu Wiślanego wraz z odkładem urobku w roku 20212.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78c14f0c-0979-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180101
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00022534/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.24 Roboty podczyszczeniowe w portach i przystaniach Zalewu Wiślanego wraz z odkładem urobku w roku 2021
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00164037/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.371.34.2021.WL
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1493578,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót związanych z podczyszczeniem torów podejściowych do portów i przystani Zalewu Wiślanego.
2. Porty i przystanie objęte pracami to:
a) Frombork w szacunkowej ilości 25 270,12 m³;
b) Krynica Morska – Przystań Rybacka w szacunkowej ilości 2 636,69 m³;
c) Suchacz w szacunkowej ilości 5 000,00 m³;
d) Tolkmicko w szacunkowej ilości 5 704,93 m³.
3. Szacunkowa łączna kubatura wynosi 38 611,74 m³, ostatecznym rozliczeniu kubatura nie przekroczy 40 000,00 m³, z zastrzeżeniem pkt. 5.4.
4. Wielkość przedmiotu zamówienia, podana w pkt. 5.2. oraz 5.3., została określona szacunkowo. Faktyczny zakres robót będzie określany stanem aktualnej sytuacji batymetrycznej akwenów wodnych, na których mają być wykonywane roboty. Zamawiający ma prawo zmniejszyć lub zwiększyć zakres robót określony szacunkowo nie więcej niż o 20%, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów z tego tytułu.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią: Opis Przedmiotu Zamówienia - Załącznik nr 10 do SWZ wraz z załącznikami od 10.1. do 10.4., odpowiednio stanowiącymi załączniki do OPZ dla Fromborka, Krynicy Morskiej, Suchacza i Tolkmicka oraz Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (załącznik nr 11 do SWZ) oraz załącznik nr 12 do SWZ – Płotek faszynowy wzdłuż pola odkładu – rys.
6. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45244000-9 - Wodne roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45247120-7 - Drogi wodne, z wyjątkiem kanałów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp. Do dnia 14 września 2021 r. do godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |