Roboty budowlane w celu adaptacji pomieszczeń i dostawę wyposażenia do pomieszczeń 3.79, 3.68 oraz 3.69n na potrzeby socjalne użytkowników Strefy Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego w budynku BUW
Uniwersytet Warszawski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00180125
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00180125/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-14 14:38
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-63434459-00eb-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5250011266
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00180125 z dnia 2021-09-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w celu adaptacji pomieszczeń i dostawę wyposażenia do pomieszczeń 3.79, 3.68 oraz 3.69n na potrzeby socjalne użytkowników Strefy Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego w budynku BUW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Warszawski
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001258
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Krakowskie Przedmieście 26/28
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-927
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@adm.uw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dzp.uw.edu.pl/postepowaniaprzetargowe/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane w celu adaptacji pomieszczeń i dostawę wyposażenia do pomieszczeń 3.79, 3.68 oraz 3.69n na potrzeby socjalne użytkowników Strefy Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego w budynku BUW2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63434459-00eb-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180125
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00045048/37/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.104 Roboty budowlane w celu adaptacji pomieszczeń i dostawa wyposazenia do pomieszczeń 3.79, 3.68 oraz 3.69n na potrzeby socjalne użytkowsników Strefy Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego w budynku BUW
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154794/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-361-84/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w celu adaptacji pomieszczeń i dostawa wyposażenia do pomieszczeń 3.79, 3.68 oraz 3.69n na potrzeby socjalne użytkowników Strefy Inkubatora Uniwersytetu Warszawskiego w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej 56/66 w Warszawie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres robót określa dokumentacja, stanowiąca załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ lub Specyfikacją) oraz wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:W niniejszym postępowaniu do upływu terminu składania ofert wyznaczonego przez Zamawiającego,
tj. do 07.09.2021 r. do godz. 9.00 nie została złożona żadna oferta.
Wobec powyższego Zamawiający zobowiązany jest unieważnić niniejsze postępowanie.
Uzasadnienie prawne:
art. 255 pkt 1 ustawy - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
| 2021-09-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |